«Валенсія» (Іспанія) — «Аталанта» (Італія, Бергамо). 3:4. Валенсія. «Месталья». Без глядачів. Голи: Гамейро, 21, 51, Торрес, 67 — Ілічич, 3 (п), 43 (п), 71, 82. Перший матч — 1:4.

Як і вдома, «Аталанта» перемогла, забивши чотири м’ячі. Всі вони — на рахунку словенця Йосипа Ілічича (на знімку). Хоча протягом зустрічі «Валенсія» навіть вийшла вперед — 3:2. Але низка помилок, нереалізовані моменти господарів і водночас снайперська точність Ілічича зробили свою справу.

За поєдинком по телебаченню спостерігали в Бергамо. Їхня улюблена команда зробила чудовий подарунок рідному місту, котре з відомих причин переживає нині не найкращий період.

Руслан Малиновський вийшов на поле у складі гостей на 78-й хвилині, замінивши аргентинця Алехандро Гомеса.

***

«РБ Лейпциг» (Німеччина) — «Тоттенгем» (Англія, Лондон). 3:0. Лейпциг. «Ред Булл Арена». 42 146 глядачів. Голи: Забітцер, 10, 21, Форсберг, 87. Перший матч — 1:0.

Футболісти «Тоттенгема» і їхній наставник Жозе Моурінью, напевне, сподівалися, що створять диво. Але всі надії гостей щезли після двох пропущених м’ячів уже в стартовій частині першого тайму.

Лондонці так і не змогли знайти резерви, щоб відповісти добре організованій лейпцизькій машині, в якій особливо помітним був Марсель Забітцер (на знімку).