На навчаннях було практично відпрацьовано низку завдань з недопущення висадки десанту під час оборони морського узбережжя та ураження повітряного десанту в тилу своїх військ. Під час навчань артилеристи відпрацювали нормативи і вдосконалювали навички щодо підготовки та ведення бойових дій в обороні, виконали завдання з вогневого ураження противника. Напередодні виконання вогневих завдань було проведено розвідку умовного противника, визначено координати цілей. Під час навчань здійснювалася протидія диверсійно-розвідувальним групам умовного противника. Велась РХБ-розвідка місцевості та районів виконання завдань.

Особливістю проведення навчань є проведення бойових стрільб у складі артилерійської бригади в нічний час по морських надводних цілях, зокрема із застосуванням широкого кола технічних засобів розвідки та в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби. Контроль та надання допомоги під час навчань здійснювали представники Генерального штабу ЗС України та Військово-Морських сил ЗС України.

Як зазначив заступник командувача морської піхоти — начальник артилерії полковник Олександр Сук, метою навчань є перевірка злагодженості дій підрозділів, які входять до складу окремої артилерійської бригади, готовності до виконання завдань за призначенням, умінь командирів усіх рівнів, підвищення їх практичних навичок. Набутий під час навчань досвід є вкрай важливим і після обробки результатів буде узагальнено та впроваджено для підготовки інших частин і підрозділів артилерії.

Прес-служба 406-ї оабр Командування морської піхоти Військово-Морських сил Збройних Сил України.