Томас Мюллер — кращий гравець матчу.

14 серпня. «Барселона» (Іспанія) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 2:8. Голи: Мюллер, 4, 31, Алаба, 7 (автогол), Перішич, 22, Гнабрі, 28, Суарес, 57, Кімміг, 63, Левандовський, 82, Коутіньо, 85, 89.

«Барселона»: тер Штеген, Семеду, Піке, Ленгле, Альба, Бускетс (Фаті, 70), Роберто (Грізманн, 46), де Йонг, Відаль, Мессі, Суарес. Тренер — Кіке Сетьєн.

«Баварія»: Нойєр, Кімміг, Боатенг (Зюле, 75), Алаба, Девіс (Ернандес, 84), Горецка (Толіссо, 84), Тіаго, Гнабрі (Коутіньо, 75), Мюллер, Перішич (Коман, 67), Левандовський. Тренер — Ганс-Дітер Флік.

Рефері — Дамір Скоміна (Словенія).

Лісабон (Португалія). «Ешдадіо да Луш». Без глядачів. 23 градуси.

Хіба хтось наважився б сказати перед цим матчем, що за 28 хвилин у воротах команд побуває чотири м’ячі? Такому провидцеві сказали б, що в нього не все гаразд із головою.

Але саме так сталося. На якусь мить зажевріла надія на відновлення інтриги після того, як Суарес зробив рахунок 2:4.

Надалі «Баварія» і не збиралася давати супернику якісь шанси на порятунок, а продовжувала підтримувати високий темп і тримала його до останньої хвилини. Зрештою, забила іменитому клубу ще чотири м’ячі!

У своїй історії такої ганьби «Барселона» ніколи не переживала. Звісно, у неї сьогодні складний період. Удома каталонці поступилися титулом чемпіона своєму «задушевному» приятелю мадридському «Реалу». І от тепер пережила справжній кошмар у Лізі чемпіонів. Звичайно, після цього шоку, либонь, відбудуться істотні зміни, які напрошуються давно.

Процес, як кажуть, уже пішов. Учора став безробітним тренер «Барси» Кіке Сетьєн.

***

15 серпня. «Манчестер Сіті» (Англія) — «Ліон» (Франція). 1:3. Голи: Корне, 24, де Брюйне, 69, Дембеле, 79, 87.

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Вокер, Гарсія, Ляпорт, Канселу, Гюндоган, Фернандіньо (Марез, 56), Родрі (Давид Сильва, 84), де Брюйне, Габріель Жезус, Стерлінг. Тренер — Госеп Гвардіола.

«Ліон»: Лопеш, Денайєр, Марсело, Марсал, Бруно (Мендес, 70), Дюбуа (Тете, 74), Какере, Ауар, Корне, Екамбі (Рен-Аделаїд, 87), Депай (Дембеле, 75). Тренер — Руді Гарсія.

Рефері — Данні Маккелі (Нідерланди).

Лісабон. «Жозе Алваладе». Без глядачів. 22 градуси.

Ще одна несподіванка — абсолютна перевага і заслужена перемога «Ліона». Безпорадність — «Манчестер Сіті».

Отже, у півфіналі зіграють: сьогодні — «РБ Лейпциг» (Німеччина) та ПСЖ (Франція); завтра — «Ліон» (Франція) і «Баварія» (Німеччина).

Виходить, що вперше після реформації турніру (Кубок чемпіонів перетворився на Лігу в сезоні 1992/93) клуби з Англії, Іспанії та Італії не дійшли до стадії 1/2 фіналу.