14 листопада. А3. Швеція — Хорватія. 2:1. Португалія — Франція. 0:1. Франція — 13, Португалія — 10, Хорватія — 3, Швеція — 3.

А4. Швейцарія — Іспанія. 1:1. Господарі на 79-й хвилині залишилася вдесятьох. Друге попередження отримав Ельведі. А ще іспанці не реалізували два пенальті (обидва рази рятував воротар господарів Ян Соммер після ударів самого Рамоса).

І лише за 10 хвилин до завершення зустрічі спромоглися врятуватися від поразки.

Німеччина — Україна. 3:1. Голи: Яремчук, 12, Сане, 23, Вернер, 33, 64.

Німеччина: Ноєр, Гінтер, Зюлє, Кох, Рюдігер, Макс, Горецка, Гюндоган, Гнабрі, Сане (Вальдшмідт, 86), Вернер (Брандт, 76). Тренер — Йоагім Льов.

Україна: Пятов, Конопля, Забарний, Матвієнко, Соболь, Малиновський, Степаненко (Макаренко, 69), Зінченко (Харатін, 86), Марлос, Зубков (Михайліченко, 75), Яремчук (Мораес, 75). Тренер — Андрій Шевченко.

Рефері — Овідіу Гацеган (Румунія).

Лейпциг. «РБ Арена». Без глядачів. 11 градусів.

С1. Кіпр — Люксембург. 2:1. Азербайджан — Чорногорія. 0:0. Чорногорія — 10, Люксембург — 9, Азербайджан — 5, Кіпр — 4.

D1. Мальта — Андорра. 3:1. Латвія — Фарерські острови. 1:1. Фарерські острови — 11, Мальта — 8, Латвія — 4, Андорра — 2.

D2. Сан-Маріно — Гібралтар. 0:0. Гібралтар — 7, Ліхтенштейн — 4, Сан-Маріно — 2.

15 листопада. А1. Нідерланди — Боснія і Герцеговина. 3:1. Італія — Польща. 2:0. Італія — 9, Нідерланди — 8, Польща — 7, Боснія і Герцеговина — 2.

А2. Данія — Ісландія. 2:1. Бельгія — Англія. 2:0. Бельгія — 12, Данія — 10, Англія — 7, Ісландія — 0.

В1. Австрія — Північна Ірландія. 2:1. Австрія — 12, Норвегія — 9, Румунія — 4, Північна Ірландія — 1.

В2. Словаччина — Шотландія. 1:0. Чехія — Ізраїль. 1:0. Шотландія — 10, Чехія — 9, Ізраїль — 5, Словаччина — 4.

В3. Туреччина — РФ. 3:2. Угорщина — Сербія. 1:1. РФ — 8, Угорщина — 8, Туреччина — 6, Сербія — 3.

В4. Вельс — Ірландія. 1:0. Болгарія — Фінляндія. 1:2. Вельс — 13, Фінляндія — 12, Ісландія — 2, Болгарія — 1.

С2. Північна Македонія — Естонія. 2:1. Грузія — Вірменія. 1:2. Північна Македонія — 9, Вірменія — 8, Грузія — 6, Естонія — 2.

С3. Молдова — Греція. 0:2. Словенія — Косово. 2:1. Словенія — 13, Греція — 11, Косово — 2, Молдова — 1.

С4. Білорусь — Литва. 2:0. Албанія — Казахстан. 3:1. Білорусь — 10, Албанія — 8, Литва — 5, Казахстан — 4.

***

У Лейпцигу все починалося для нас добре. Хоч німці у перші хвилини і створили принаймні чотири гострі моменти, але жодного не реалізували.

Натомість уже перша серйозна атака українців завершилася голом. Настирно зіграв Зубков, який поборовся до кінця і в падінні переадресував м’яч Яремчуку. А той потужним ударом поцілив у «дев’ятку».

Однак наша радість тривала лише 11 хвилин. Саме стільки часу вистачило німцям, щоб відігратися. Зінченко втратив м’яч на чужій половині. Варто сказати, що попри цю похибку Олександр був одним із кращих у нашій команді.

Так от, пішла стрімка контратака, і Сане низом відправив м’яч у дальній кут. Минуло небагато часу, і господарі вийшли вперед. І зрештою забили ще й у другому таймі.

Утім, загалом у матчі проти такого класного суперника українці зіграли досить пристойно. Відзначимо, що вони вельми успішно комбінували. Тричі німців рятували бокові стійки. Але не тільки в тих епізодах гості могли розраховувати на успіх.

Були ще й інші моменти забити. Напрошується висновок, що треба серйозно працювати над реалізацією.

Останній тур у нашій групі, котрий відбудеться сьогодні, 17 листопада, стане вирішальним для всіх команд квартету. Іспанці вдома зіграють з німцями і з’ясують, хто з них стане переможцем турніру.
Швейцарія прийматиме українську збірну. Для збереження місця в дивізіоні А наших влаштує нічия. Але команда налаштована поборотися за перемогу.

На жаль, коронавірус не відступає. Позитивні результати тесту виявилися у Євгена Макаренка, Едуарда Соболя та Дмитра Різника. Тому Андрій Шевченко викликав підмогу з молодіжної збірної: півоборонців «Дніпра-1» Сергія Булецу та Олександра Назаренка, а також хавбека «Шахтаря» Георгія Судакова. Вони мали прибути до Люцерна вчора ввечері.