Група Е. «Ренн» (Франція) — «Челсі» (Англія). 1:2. «Краснодар» (Росія) —  «Севілья» (Іспанія). 1:2. «Челсі» — 10 очок, «Севілья» — 10, «Краснодар» — 1, «Ренн» — 1.

Група F. «Лаціо» (Італія) — «Зеніт» (Росія). 3:1. «Боруссія Дортмунд» (Німеччина) — «Брюгге» (Бельгія). 3:0. «Боруссія» — 9, «Лаціо» — 8, «Брюгге» — 4, «Зеніт» — 1.

Група G. «Ювентус» (Італія, Турин) — «Ференцварош» (Угорщина, Будапешт). 2:1.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Барселона» (Іспанія). 0:4. Голи: Дест, 52, Брейтуейт, 57, 70 (п), Грізманн, 90+2.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв (Попов, 59), Шепелєв (Белуце, 83), Гармаш (Андрієвський, 59), Буяльський, Шапаренко (Лєднєв, 70), де Пена (Супряга, 70), Вербич. Тренер — Мірча Луческу.

«Барселона»: тер Стеген, Дест, Мінгеса, Ленгле (Альба, 65), Фірпо, Аленья, П’янич (Пуч, 65), Коутіньо (Грізманн, 65), Тринкау (де ла Фуенте, 83), Педрі (Фернандес, 73), Брейтуейт. Тренер — Рональд Куман.

Рефері — Матей Юг (Словенія).

Київ. НСК «Олімпійський». Без глядачів. 4 градуси.

Група Н. ПСЖ (Франція) — «РБ Лейпциг» (Німеччина). 1:0. «Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Істанбул Башакшегір». 4:1. «Манчестер Юнайтед» — 9, ПСЖ, «РБ Лейпциг» — по 6, «Істанбул Башакшегір» — 3.

***

Це вже, либонь, закономірність якась: коли іменитий клуб з різних причин випускає на зустріч резервний склад, то з ним значно важче грати, ніж із основою. Дублери мотивованіші, ніж зірки, тому намагаються показати тренерові свої якості, довести потрібність.

Так було і в цьому поєдинку. Мессі, де Йонг, Фаті, Піке, Бускетс, Роберто, Араухо, Умтіті не приїхали до Києва, а Грізманн і Дембеле були в запасі.

Футболісти «Барселони» постійно йшли вперед, значно більше часу володіли м’ячем. А «Динамо» намагалося лише контратакувати. Щоправда, кілька з тих атак були відносно гострими. Але господарям явно бракувало швидкості в ухваленні рішень.

Перший тайм завершився без забитих м’ячів. А от у другому гості показали себе в усій красі, мали абсолютну перевагу і забили чотири «сухі» м’ячі.

***

Рональд Куман:

— Сьогодні була та «Барселона», яку ми хочемо бачити. Мої хлопці домінували, тож я можу ними пишатися. Мабуть, у першому таймі нам не вистачило ефективності в завершальній стадії, але в цілому я дуже радий.

Мірча Луческу:

— Перший тайм ми провели краще, створили кілька моментів. Якби нам більше пощастило, могли й забити. Після перерви «Барселона» показала свій рівень. Різниця виявлялася в якості, техніці, швидкості мислення, русі. Ми опустили руки після першого пропущеного м’яча і перестали грати.

Молоді гравці «Барселони» діяли краще, ніж ми. Вони грали дуже динамічно, з великим бажанням і вогником в очах. Сьогодні було майже неможливо їх зупинити.

Дуже незадоволений тим, що під час наших небагатьох контратак не вистачало останньої передачі.

«Барселона» заслужила перемогу, але я не можу змиритися з рахунком. Ми повинні були боротися до кінця. Розчарований, що програли так багато єдиноборств.