Спортивна боротьба. Белград (Сербія). Індивідуальний Кубок світу.

Блискуче виступили українки, які виграли 6 медалей і посіли друге загальнокомандне місце! Тетяна Ріжко здобула «золото». У фіналі вагової категорії до 65 кг вона поборола молдаванку Ірину Рінгачі — 14:4. «Срібло» виграла Лілія Маланчук (до 50 кг). Бронзові медалі дісталися Ілоні Прокопевнюк (до 62 кг), Аллі Белінській (до 72 кг), Катерині Зелених (до 59 кг) та Аліні Бережній (до 68 кг).

Біатлон. Головний тренер збірних України Юрай Санітра назвав склад жіночої збірної на спринт, котрий відбудеться сьогодні, — Дар’я Блашко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валентина Семеренко та Анастасія Меркушина.

Розклад змагань на наступні дні.

19 грудня. Перегони переслідування. 14:00. Чоловіки (12,5 км). 16:00. Жінки (10 км).

20 грудня. Мас-старт. 13:00. Чоловіки (15 км). 15:25. Жінки (12,5 км).

Трансляцію всіх перегонів наживу вестиме телеканал «UA: Перший».

Теніс. Сельва-ді-Валь-Гардена (Італія). World Tennis Tour — Raiffeisen ITF Women’s Val Gardena Sudtirol. Призовий фонд 25 000 доларів. Хард, зал.

Другий раунд.

Марта Костюк (Україна) — Лаура Маїр (Італія). 6:1, 6:0. Киянці знадобилося лише 52 хвилини для переконливої перемоги.

Хокей. Регулярний чемпіонат УХЛ. 16 грудня. «Кременчук» — «Крижані Вовки» (Київ). 6:1 (3:0, 3:0, 0:1). «Дніпро» (Херсон) — «Донбас» (Донецьк). 0:5 (0:0, 0:3, 0:2).

«Донбас» — 31 очко, «Кременчук» — 23, «Сокіл» (Київ) — 22, «Дніпро», «Краматорськ» — по 19, «Маріуполь» — 10, «Крижані Вовки», «Білий Барс» (Біла Церква) — по 6.