У 15-му турі англійської Прем’єр-ліги «Вест Гем» удома зіграв внічию з «Брайтоном» (2:2). Ярмоленко вийшов на заміну одразу після перерви. Діяв корисно, за що отримав оцінку 7,0 за лише один зіграний тайм від порталу SofaScore.

Він взяв участь у гольовій атаці. Зробив передачу з правого флангу. Мануель Лансіні прийняв м’яч, віддав його Бену Джонсону, і той зрівняв рахунок (1:1).

Контракт українця з нинішнім клубом розраховано до літа 2022 року. Орієнтовна вартість футболіста — 7,5 мільйона євро.

В «Евертоні» активно цікавилися Ярмоленком і раніше, однак той обрав «Вест Гем». Додамо, що після 15 турів «Евертон» зіркового італійського тренера Карло Анчелотті розташувався на другій сходинці в чемпіонаті АПЛ.