«Динамо» — «Шкендія» (Північна Македонія, Тетово). 1:0. Гол: Лєднєв, 85.

«Динамо»: Нещерет (Бойко, 46), Кендзьора (Караваєв, 62), Забарний, Попов (Сирота, 71), Миколенко (Сідклей, 77), Сидорчук (Шепелєв, 62), Шапаренко, Буяльський (Дуелунд, 77), Циганков (Лєднєв, 77), Родрігес (де Пена, 62), Бєсєдін (Супряга, 65).

Суперник киян — бронзовий призер чемпіонату Північної Македонії, який дуже старанно і уважно діяв в обороні, інколи контратакуючи.

Футболісти «Динамо» охоче взяли на себе роль першого номера, але по-справжньому загострити ситуацію їм ніяк не вдавалося. Звичайно, виникали моменти біля воріт балканців, але скористатися ними нашим не вдалося.

Натомість вони грішили неточними передачами. Часто, замість того щоб йти вперед, відкидали м’яч назад або розігрували його поперек поля, гальмуючи атаки.

Спостерігаючи таку неквапливість, хотілося... спати.

Після перерви македонці дещо активізувалися. І навіть кілька разів досить серйозно загрожували воротам киян, у яких з’явився Бойко. Але більше «Шкендія» руйнувала.

Гра динамівців трохи пожвавішала після того, як Мірча Луческу почав робити заміни. І під кінець зустрічі лідеру українського чемпіонату таки вдалося подолати оборонний македонський вал. Відзначився свіжий Лєднєв, котрому довгу передачу віддав Андрієвський. І Богдан в один дотик, випередивши оборонців, влучно пробив у кут.

«Динамо» — БАТЕ (Білорусь, Борисов). 5:2. Голи: Циганков, 7, де Пена, 20, Копитович, 23 (автогол), Дуелунд, 85, Родрігес, 88 — Умаров, 78, Сорока, 86.

«Динамо»: 1-й тайм — Бущан, Караваєв, Забарний, Попов, Миколенко, Шепелєв, Андрієвський, Буяльський, Циганков, де Пена, Бєсєдін; 2-й тайм — Нещерет (Моргун, 85), Кендзьора, Забарний (Шабанов, 58), Попов (Сирота, 72), Миколенко (Сідклей, 68), Сидорчук, Шапаренко, Буяльський (Дуелунд, 72), Циганков (Лєднєв, 62), Родрігес, Супряга.

Киянам протистояв багаторазовий чемпіон Білорусі, срібний призер останнього турніру. В першому таймі динамівці діяли з великим настроєм, особливо злагоджено, боролися за кожний м’яч, що позначилося на результаті. Спочатку Андрієвський знайшов передачею Караваєва. Він в один дотик скинув м’яч на Циганкова, котрий з розвороту лівою точно пробив у кут.

Потім вміння виконувати штрафні удари продемонстрував де Пена — пробив над стінкою і влучив у «девятку».

Швидка атака «Динамо»: Циганков зіграв з Караваєвим, той повернув м’яч партнеру, але він промахнувся. Однак оборонець Копитович за інерцією заніс м’яч у власні ворота.

Після перерви команди двічі обмінялися забитими м’ячами. У складі киян відмінно попрацював Родрігес. Спочатку він віддав результативну передачу на Дуелунда, а потім і сам забив.