2 квітня. «Дніпро-1» — «Львів». 5:1. Дніпро. «Дніпро-Арена». Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя). Голи: Чуже, 19, 65, Ігнатенко, 59, Когут, 63, Вагнер, 90+3 — Альваро, 71 (п). Вилучено Антві («Львів», 44, друге попередження).

3 квітня. «Маріуполь» — «Інгулець». 4:3. Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Бондаренко, 45+5 (п), 46, 60 (п), Стасюк, 67 — Плохотнюк, 52, Коваленко, 53, Швецов, 88 (п).

«Рух» — «Зоря». 2:0. Львів. «Арена Львів». Рефері — Юрій Іванов (Макіївка). Голи: Громов, 8, 60. Вилучено Іванісеню («Зоря», 82, два попередження).

«Десна» — «Олімпік». 2:0. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Рефері — Олександр Шандор (Львів). Голи: Тотовицький, 44, Безбородько, 70.

4 квітня. «Минай» — «Колос». 0:0. Ужгород. «Авангард». Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса).

«Ворскла» — «Шахтар». 0:2. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. Рефері — Сергій Бойко (Київська область). Голи: Мораес, 42, 62.

«Олександрія» — «Динамо». 1:2. Олександрія. КСК «Ніка». 2012 глядачів. Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Голи: Сітало, 14 — Шапаренко, 35 (п), Родрігес, 90.

Нагадаємо, що на зимову перерву «Дніпро-1» пішов, перебуваючи на останньому місці в турнірній таблиці. А коли чемпіонат відновився в лютому, з дніпрянами сталися справжні метаморфози. Вони зіграли вісім матчів — шість виграли і два звели внічию. Тепер підопічні хорватського тренера Ігоря Йовічевича піднялися на восьму турнірну сходинку.

От і в матчі проти «Львова» вони мали помітну перевагу і завершили справу розгромом команди, котра в попередньому турі перемогла «Шахтар».

***

Розмови про неучасть Степаненка у фінальному турнірі Євро через травму, на щастя, виявилися перебільшеними. Тарас з’явився у стартовому складі «Шахтаря» в Полтаві і провів на полі всю зустріч, виконавши великий обсяг корисної роботи.

Либонь, поява в лавах «гірників» після тривалої відсутності капітана додала їм настрою. Вони переважали суперника, котрий веде боротьбу за високі місця, на його полі.

Дублем у свій день народження відзначився Мораес. А дві гольові передачі йому зробив Патрік.

***

Після обміну голами в першому таймі друга половина зустрічі в Олександрії відбулася під знаком атак киян. Господарі зосередилися на обороні і, як результат, не завдали жодного удару в рамку воріт суперника.

Пресинг динамівців і вихід на поле Родрігеса таки допомогли киянам досягти бажаного і на останній хвилині основного часу забити переможний гол!

«Динамо» збільшило безпрограшну серію в чемпіонаті УПЛ до 11 матчів. Кияни зберігають лідерство з комфортним відривом від переслідувача «Шахтаря» у сім очок.