23 квітня. «Маріуполь» — «Рух». 0:3. Харків. ОСК «Металіст». Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Климчук, 67 (п), Борячук, 76, Рунич, 89.

24 квітня. «Колос» — «Ворскла». 3:0. Ковалівка. «Колос». Рефері — Ігор Пасхал (Херсон), арбітр VAR — Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Костишин, 47, Чурко, 66, Смирний, 87. На 66-й хвилині Чурко («Ворскла») не реалізував пенальті (воротар).

СК «Дніпро-1» — «Минай». 3:0. Дніпро. «Дніпро-Арена». Рефері — Юрій Іванов (Донецька область), арбітр VAR — Андрій Коваленко (Полтава). Голи: Довбик, 28, Булеца, 32, Чуже, 44 (п). На 17-й хвилині Довбик («Дніпро-1») не реалізував пенальті (удар вище воріт).

«Львів» — «Десна» 1:0. Львів. «Арена Львів». Рефері — Євген Арановський (Київ). Гол: Ренан, 44. На 77-й хвилині Гуцуляк («Десна») не реалізував пенальті (воротар). Вилучено Якимця («Львів», 90+3, пряма червона картка).

25 квітня. «Зоря» — «Олімпік». 2:1. Запоріжжя. «Славутич-Арена». Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя). Голи: Юрченко, 12 (п), Шагаб, 71 — Каргбо, 54 (п).

«Олександрія» — «Шахтар». 2:0. Олександрія. КСК «Ніка». 2 138 глядачів. Рефері — Сергій Бойко (Київська область), арбітр VAR — Денис Шурман (Київська область). Голи: Гречишкін, 44 (п), Шастал, 54.

«Динамо» — «Інгулець». 5:0. Голи: Забарний, 4, Бєсєдін, 14, Циганков, 48, 71, Попов, 82.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора (Караваєв, 46), Забарний, Попов, Миколенко, Сидорчук, (Шепелєв,60) Шапаренко (Андрієвський, 46), Буяльський (Гармаш, 73), де Пена (Родрігес, 60), Циганков, Бєсєдін. Тренер — Мірча Луческу.

«Інгулець»: Кринський, Салем, Васін (Січінава, 75), Шевцов (Плохотнюк, 81), Козак (Коваленко, 75), Бартулович, Коробенко, Янаков (Щедрий, 75), Асмелаш, Синєгуб, Семенко. Тренер — Сергій Лавриненко.

Рефері — Микола Балакін (Київська область), арбітр VAR — Катерина Монзуль (Харків).

Київ. НСК «Олімпійський». Без глядачів. 9 градусів.

Динамівці, враховуючи важливість цього поєдинку, вже в дебюті забили два м’ячі. Могли відзначитися ще кілька разів. Особливо яскравим вийшов епізод на 17-й хвилині, коли потужним ударом метрів з двадцяти м’яч у «дев’ятку» надіслав де Пена. Але блискуче зіграв воротар гостей Кринський, відвівши загрозу. Фантастичний момент!

Одразу після перерви кияни збільшили перевагу — Циганков зблизька проштовхнув м’яч у ворота. Потім він сильним ударом під поперечину забив ще раз. Останній м’яч динамівців ударом головою забив Попов.

Отже, за три тури до кінця турніру київське «Динамо» під орудою Мірчі Луческу стало чемпіоном країни! Це 29-й титул у біографії знаменитого клубу. 13 разів він вигравав першість колишнього Союзу і тепер має 16 титулів — у незалежній Україні.

Нового чемпіона вшанували одразу після матчу: золоті медалі лауреатам вручили перший віце-президент УАФ Олег Протасов і виконавчий директор УПЛ Євген Дикий.

Тепер у динамівців є ще одна мета — поборотися за Кубок країни. Фінал відбудеться 13 травня в Тернополі, де кияни зустрінуться із «Зорею».