«Київ-Баскет» — «Черкаські Мавпи». 91:71 (26:19, 22:19, 19:17, 24:16). Рахунок у серії — 1:0.

Господарі краще провели першу половину матчу. Вони заволоділи перевагою на щитах і регулярно набирали очки в швидкому нападі. Справжньою проблемою для гостей став Богдан Близнюк, який реалізував за першу половину 6 із 6 кидків, ставши кращим гравцем стартових 20 хвилин плей-оф.

«Мавпи» будували гру на кидках з «фарби», активно заграючи Скапінцева, але допустили велику кількість втрат. Як результат, переможець регулярного чемпіонату пішов на велику перерву з 10-очковим запасом.

У другій частині матчу жодних кардинальних змін не відбулося. Кияни продовжували грати різноманітніше в нападі і демонструвати якісний захист. При цьому команда Айнарс Багатскіса допустила лише 6 втрат за гру при 15 у суперника.

Другий матч серії відбудеться сьогодні, 14 травня, в Палаці спорту «Венето» в Києві. Початок о 20.00.