Про це йшлося на засіданні Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України, в якому взяли участь голови та представники консультативних рад при обласних державних адміністраціях, представники Міністерства у справах ветеранів, Офісу глави держави.

Як зазначив голова ради Сергій Куніцин, зустріч у такому складі відбувається вперше, тож мета сьогоднішнього засідання — обговорення діяльності цього органу в Києві та областях, знайомство з очільниками ради.

Одним із важливих питань він також назвав ознайомлення учасників зустрічі та затвердження меморандуму про взаємодію.

«Найголовніше — ми маємо вибудувати таку співпрацю, коли немає головного чи меншого за значенням регіонального представництва. Ми — не очільники, ми всі рівні за значенням і маємо працювати задля обстоювання інтересів ветеранів у всіх куточках країни», — наголосив Сергій Куніцин.

Голова Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України Альона Вербицька наголосила на важливості налагодження взаємодії з кожним із учасників, щоб захисники України в разі потреби мали доступ до справедливого й об’єктивного розгляду кримінальних проваджень і судових рішень у справах проти них.

Окремо Сергій Куніцин виніс на розгляд питання стосовно збільшення фінансування низки програм для ветеранів, зокрема щодо забезпечення житлом захисників України. Адже серед них багато переселенців із тимчасово окупованих Криму та окремих районів Донбасу, чиє майно залишилося на непідконтрольній нині території.