Токіо (Японія). Паралімпіада. Учора українські спортсмени активно вигравали медалі.

В активі збірної України 21 нагорода: три золоті, 12 срібних і шість бронзових.

Пауерліфтінг. Мар’яна Шевчук упевнено здобула золоту нагороду у ваговій категорії до 55 кг.

Плавання. Третє «золото» для України виборола Анна Стеценко (на знімку), 400 м, вільний стиль (S13). Срібні відзнаки виграли: Сергей Кліпперт, 100 м на спині (S12); Катерина Денисенко, 100 м на спині (S8); Андрій Трусов, 200 м, комплекс (SМ7); Кирило Гаращенко, 400 м, вільний стиль (S12).

Легка атлетика. Владислав Білий (F38) метнув спис на 55,34 (рекорд Європи) і здобув срібну медаль; Юлія Павленко (Т11) стала бронзовою призеркою в стрибках у довжину (4,86).

Велоспорт (трек). Дистанція 4000 метрів (С5). Українець Єгор Дементьєв виграв «бронзу».

Дзюдо. Юлія Іваницька (В2) у ваговій категорії до 48 кг здобула бронзову медаль. Ще одну «бронзу» (до 52 кг) виборола Наталя Ніколайчик (В1).

Фехтування. Українки в командних змаганнях здобули «срібло».