5 листопада. «Олександрія» — «Металіст 1925». 2:0. Олександрія. КСК «Ніка». 1 340 глядачів. Рефері — Роман Блавацький (Львів). Голи: Кирюханцев, 33, Дубра, 73.

6 листопада. «Минай» — «Маріуполь». 0:2. Ужгород. «Авангард». 1 100 глядачів. Рефері — Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Голи: Кащук, 45, 81. На 78-й хвилині Гончар («Минай») не реалізував пенальті (воротар). Вилучено Ахмедзаде («Минай», 90+6, друге попередження); Очеретька («Маріуполь», 74, пряма червона картка).

«Динамо» — «Ворскла». 1:2. Київ. НСК «Олімпійський». 4 277 глядачів. Рефері — Юрій Іванов (Макіївка). Голи: Вітінью, 90+4 — Рангел, 34, Тілль, 74 (п). Вилучено Кравчука («Ворскла», 81, два попередження).

«Чорноморець» — «Рух». 4:3. Львів. «Арена Львів». Без глядачів. Рефері — Дмитро Панчишин (Харків). Голи: Ванат, 31, Авагімян, 38, Цітаїшвілі, 57, Тлумак, 83 — Мартинюк, 67, Федорчук, 71, 79. На 54-й хвилині Борячук («Рух») не реалізував пенальті (воротар).

7 листопада. «Інгулець» — «Дніпро-1». 0:1. Кропивницький. «Зірка». 470 глядачів. Рефері — Сергій Бойко (Київська область). Гол: Довбик, 26. Вилучено Шишку («Інгулець», 34, пряма червона картка).

«Колос» — «Шахтар». 1:3. Ковалівка. «Колос». 1 852 глядачі. Рефері — Володимир Новохатній (Київ). Голи: Ільїн, 41 — Матвієнко, 15, Фернандо, 25, Мудрик, 73.

«Зоря» — «Верес». 3:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 721 глядач. Рефері — Анатолій Абдула (Харків). Голи: Шагаб, 47, 49, 83.

«Львів» — «Десна». 0:2. Львів. «Арена Львів». Без глядачів. Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Калітвінцев, 52, Завійський, 82. Вилучено Романчука («Львів», 90+2, пряма червона картка).

Динамівці мали купу моментів, не реалізували жодного. А полтавчани розіграли стандарт і повели в рахунку. Тілль зі штрафного подав на ближню стійку, звідти Рангел пробив головою в дальній кут.

Постраждалі, зрозуміло, кинулися відігруватися, поспішали і продовжували марнувати моменти.

У другому таймі рефері Іванов активно нагадав про себе. Був поряд з епізодом у карному майданчику, коли зіштовхнулися Сидорчук зі Степанюком, і рішуче показав, що порушення немає. Однак раптом за кілька хвилин арбітр вирішив переглянути момент на моніторі і призначив... пенальті у ворота «Динамо».

У доданий час киянин Вітінью скоротив розрив. І все. Можна, звичайно, висувати претензії до низки сумнівних рішень рефері. Втім, це, як то кажуть, дрібниці порівняно з головною причиною першої поразки «Динамо» в нинішньому чемпіонаті. Вона проста — відверто погана гра всієї команди.

***

Поразкою киян скористався «Шахтар». Він переміг «Колос» і зрівнявся з «Динамо» за набраними очками. У «гірників» краща різниця забитих і пропущених м’ячів, тому вони — на першому місці.

***

«Чорноморець», котрий на чужому полі виступав у ролі господаря, в першому таймі володів ініціативою. Одесити переважали суперника в більшості ігрових компонентів. А після перерви почали забивати і довели рахунок до 3:0. А львів’яни протягом цього відрізку матчу не реалізували пенальті.

Тому мало хто думав, що «Руху» вдасться розвернути хід подій в інший бік. Однак вдалося — львів’яни відповіли трьома влученнями. Але ця драма мала своє завершення. «Моряки» під завісу поєдинку вирвали перемогу.

М’яч після удару Тлумака повільно вкотився у ворота, і ніхто не зміг його зупинити.