A. «Брюгге» (Бельгія) — «РБ Лейпциг» (Німеччина). 0:5. «Манчестер Сіті» (Англія) — ПСЖ (Франція). 2:1. «Манчестер Сіті» — 12 очок, ПСЖ — 8, «РБ Лейпциг», «Брюгге» — по 4.

B. «Атлетіко» (Іспанія, Мадрид) — «Мілан» (Італія). 0:1. «Ліверпуль» (Англія) — «Порту» (Португалія). 2:0. «Ліверпуль» — 15, «Порту» — 5, «Мілан», «Атлетіко» — по 4.

C. «Бешикташ» (Туреччина, Стамбул) — «Аякс» (Нідерланди, Амстердам). 1:2. «Спортінг» (Португалія, Лісабон) — «Боруссія» (Німеччина, Дортмунд). 3:1. «Аякс — 15, «Боруссія», «Спортінг» — по 6, «Бешикташ» — 0.

D. «Шериф» (Молдова, Тирасполь) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 0:3.

«Інтер» (Італія, Мілан) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 2:0. Голи: Джеко, 61, 67.

«Інтер»: Ханданович, Шкрініар, Раноккія, Бастоні, Дарміан (Д’Амброзіо, 78), Барелла (Відаль, 78), Брозович, Чалганоглу (Сенсі, 86), Перішич (Дімарко, 86), Мартінес (Корреа, 68), Джеко. Тренер — Сімоне Індзагі.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Вітао, Марлон, Матвієнко, Степаненко (Маркос Антоніо, 46), Майкон, Тете (Марлос, 80), Педріньо (Бондаренко, 73), Соломон, Фернандо (Мудрик, 81). Тренер — Роберто Де Дзербі.

Рефері — Овідіу Гацеган (Румунія).

Мілан. «Джузеппе Меацца». 46 225 глядачів. 8 градусів.

У першому таймі господарі мали перевагу, створили певну кількість моментів. Але підвела реалізація. Та ще й Трубін не помилявся. А загалом «Шахтар» діяв досить пристойно.

Однак одразу після перерви почався потужний тиск «Інтера», який після кількох спроб досяг бажаного. Атаку лівим краєм почав Перішич, прострелив, удар Дарміана заблокували. А от гарматний постріл Джеко після відскоку влучив у ціль.

Минуло зовсім мало часу й знову відзначилися знайомі персонажі. Хорват Перішич зробив подачу, а боснієць Джеко зблизька забив головою.

Найкращий момент «Шахтар» створив на 82-й хвилині і якимось дивом не забив. Марлос міг усе зробити сам, але віддав передачу на Додо, після удару якого м’яч покотився по лінії, та Мудрик (біля дальньої стійки) не зміг довести справу до логічного завершення. Забарився на мить.

«Шахтар» заплановане не здійснив і вибуває з єврокубків. Щоправда, він має ще зіграти в Києві з «Шерифом» 7 грудня в завершальному турі. Але то вже буде формальність.

***

Юнацька Ліга УЄФА (U-19). 5-й тур. Група D. 24 листопада.

«Шериф» (Молдова, Тирасполь) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 0:1.

«Інтер» (Італія, Мілан) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 1:0. Гол: Пескетола, 4.

«Інтер» — 13 очок, «Реал» — 10, «Шахтар» — 6, «Шериф» — 0.

***

Відкладений матч 3-го туру чемпіонату УПЛ. 24 листопада.

«Минай» — «Колос». 1:1. Ужгород. «Авангард». 560 глядачів. Рефері — Анатолій Абдула (Харків). Голи: Книш, 50 (п) — Нурієв, 90+6.