ПСЖ (Франція) — «Реал» (Іспанія, Мадрид). 1:0. Париж. «Парк-де-Пренс». 47 443 глядачі. Гол: Мбаппе, 90+4. На 62-й хвилині Мессі (ПСЖ) не реалізував пенальті (воротар).

Надто обережну гру показали в першому таймі обидві команди. Однак більшу частину часу територіальною перевагою володіли господарі. Залишалося сподіватися, що після відпочинку гра зміниться.

Так воно і сталося — дуже активно розпочали другий тайм парижани. Але після невдалого удару Мессі з 11-метрового футболісти ПСЖ дещо засмутилися. Трохи додав вогню Неймар, котрий вийшов на заміну наприкінці поєдинку. Однак і він не зміг докорінно змінити ситуацію. А коли пішла четверта (остання) додана хвилина, гру на себе рішуче взяв Мбаппе (на знімку), влучно пробивши між ніг воротаря гостей Куртуа.

Отже, переможцями до Мадрида поїдуть парижани. Цікаво, що придумає Анчелотті, команді якого вдома 9 березня жодним чином не можна буде діяти так само обережно, як у гостях.