Це комплексна програма, що має на меті підтримувати українських виробників і посилювати економіку держави.

«Значущість цієї події важко переоцінити з огляду на два важливі моменти: перший — це єдиний з п’яти офісів в Україні, який відкрився в районному, а не, як зазвичай, обласному центрі. Другий — це те, що така честь випала саме Кам’янцю-Подільському! — зазначив голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук. — Вперше в Україні на районному рівні спільно з колегами по Комітету Ярославом Рущишиним та Богданом Кицаком, представниками Міністерства економіки України, Ukraine Invest, Ради бізнес-омбудсмена, ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» провели презентацію платформи та програми Президента України «Зроблено в Україні».

Презентація Програми відбулась у приміщенні костелу святого Архангела Михайла, якому чотири роки тому виповнилось 300 років! Неймовірна атмосфера заходу, яка об’єднала представників місцевих територіальних громад, бізнесу, підприємців, ремісників, крафтових виробників та громадських організацій, була насичена не тільки презентацією унікальних інструментів державної підтримки, грантових програм та програм пільгового кредитування українських виробників, а також надихаючою культурно-просвітницькою програмою. Адже культура — це також зброя».

Бізнес-спільноті було презентовано Гайд інвестора із значними інвестиціями — довідник для підприємців, котрі готові реалізувати в Україні інвестиційні проєкти вартістю від 12 млн євро, який містить інформацію про покроковий алгоритм дій інвестора та інших учасників інвестиційного процесу.

Також під час заходу підприємцям та бізнесу Кам’янеччини було презентовано нові можливості державної підтримки та допомоги, зокрема можливість отримання інвестором:

- пільг у формі звільнення від податку на прибуток під час реалізації і функціонування проєкту, податку на додану вартість та митних зборів під час розмитнення нового обладнання, необхідного для реалізації проєкту,

- компенсації вартості збудованих об’єктів інженерно-транспортної суміжної інфраструктури, витрат на приєднання до інженерно-транспортних мереж,
звільнення від відшкодування втрат лісогосподарського виробництва та інші.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України.

Фото rada.gov.ua.