Легка атлетика. Українка Олена Бурковська встановила новий рекорд траси на міжнародному марафоні Миру, який відбувся у словацькому місті Кошице. 28-річна дебютантка подолала 42 км 195 метрів за 2:30:50.
При цьому Олені вдалося на 38 секунд перевершити попередній рекорд траси, який протримався 20 років. Срібна призерка марафонського забігу ефіопка Радія Адло відстала від нашої атлетки більше як на 4 хвилини. Загалом у найстарішому марафоні Європи взяли участь понад 5 тисяч чоловік.
«Я не була дуже вражена результатом. Для мене цей результат не став великою несподіванкою. До свого дебютного марафону я готувалася ретельно і хотіла показати справді високий результат», — сказала після фінішу Бурковська.

Чоловічий марафон у Кошице виграв кенієць Джакоб Чезір — 2:10:59, встановивши свій особистий рекорд.