Легка атлетика. Чемпіонат Європи. Мюнхен. На цих змаганнях збірна України показала добрий клас. Вона завершила виступи на «золотій» ноті. Чемпіоном у стрибках у довжину з результатом 8 метрів і 8 сантиметрів став Олексій Лукашевич. А загалом в активі українських легкоатлетів — сім медалей: дві золоті (ще одна — у штовхальника ядра Юрія Білонога); чотири срібні — в метальника молота Владислава Піскунова, бігунки Олени Красовської на дистанції 100 м з бар’єрами, штовхальниці ядра Віти Павлиш і в чоловічої естафетної команди 4х100 м. До речі, наші спринтери встановили національний рекорд і мають великий шанс одержати запрошення взяти участь у змаганнях Кубка світу. Нарешті бронзову медаль на дистанції бігу на 5000 метрів завоював Сергій Лебідь. Вітаємо наших атлетів і їхніх тренерів. Так тримати!