Нещодавно в Олімпійському навчально-спортивному центрі "Конча-Заспа" у Києві завершився кубок України з фехтування на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. Одинадцять медалей здобули представники "Інваспорту" Львівщини, забезпечивши собі лідерство. "У змаганнях взяли участь 43 спортсмени з 11 областей, -- розповіла заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Оксана ВАЦЕБА. -- Нашу область представляли заслужені майстри спорту України Антон ДАЦКОАндрій ДЕМЧУК, майстер спорту України міжнародного класу Наталія МОРКВИЧ, майстер спорту України Валерій ГАЛІЙ, першорозрядник Василь КРАВЧУК та тренер Світлана КОЛЕСНІКОВА".

Фото з "Facebook"-сторінки
Львівського обласного центру фізичної культури та спорту інвалідів
"Інваспорт".

Зокрема, Андрій Демчук (категорія А) посів два перших місця -- рапіра та шабля; Антон Дацко (категорія В): 1-ше місце -- рапіра, 1-ше місце -- шабля; Валерій Галій (категорія А): 2-ге місце -- рапіра, 5-те місце -- шабля; Василь Кравчук (категорія В): 3-тє місце -- шабля, 3-тє місце -- рапіра; Наталія Морквич (категорія А): 1-ше місце -- рапіра, 2-ге місце -- шабля.

У командних двобоях: А. Демчук, А. Дацко, В. Галій -- 1-ше місце -- шабля; А. Демчук, А. Дацко, В. Галій, В. Кравчук -- 1 місце -- рапіра.

Організаторами змагань стали Всеукраїнський та Київський міський центр "Інваспорт".