Легка атлетика. Турку (Фінляндія). Paavo Nurmі Games. П’ятий етап ІAAF World Challenge (Світового виклику). Змагання відбувалися в рідному місті одного з найвидатніших легкоатлетів за всю історію дев’ятиразового олімпійського чемпіона Пааво Нурмі.

Дві золоті нагороди принесли Україні бігові види. Ольга Ляхова показала найкращий час на дистанції 800 м — 2.01,50. Не знала рівних у бігу на 100 метрів із бар’єрами Ганна Плотіцина — 13,08.

Два призери чемпіонату Європи-2017 в закритих приміщеннях, який у березні відбувся у Белграді, зуміли в Турку взяти по «золоту». Йдеться про Сергія Нікіфорова і Марину Кіліпко. Сергій виграв суперечку в секторі для стрибків у довжину — 7.73. Марина була кращою в стрибках із жердиною (4.41).

У секторі для стрибків у висоту Оксана Окунєва стала другою, Юлія Левченко та Катерина Табашник розділили третє місце. Усі троє показали результат — 1.88.