Укр | Рус
Футбол. Господарі першими достроково вийшли до 1/8 фіналу Футбол. Поляки несподівано зазнали фіаско Допоможіть розшукати пенсіонерку із Здолбунова Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку зі смертю поета та державного діяча, Героя України Івана Драча Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. Робили ставку на Колумбію, а перемогла Японія Хочеш миру - не втрачай боєздатності Марін Ле Пен зобов'язали повернути Європарламенту €300 тисяч Глава Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі - про санкції за Керченський міст: Це хороша пропозиція Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Погрожують борцям з наркотиками Миколаївця, який служив у так званій <<ДНР>>, заочно засудили до 11 років в'язниці Тваринники готуються отримати бюджетну дотацію Шахта дожила до поважного віку і продовжує працювати Народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять видатного українського поета, Героя України Івана Драча
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Читання рідною мовою

Галина БРУХАЛЬ

В обласному центрі триває фестиваль-презентація сучасної книжкової продукції «Сторінками української книги». Захід присвячено Дню української писемності та мови та 75-й річниці створення УПА. Гасло фестивалю —«Читаємо українське. Читаємо українською». Книгодруки експонуються у фортечній галереї «Бастіон». Така презентація, за сприяння ОДА, відбувається четвертий рік поспіль.

Фестиваль розпочався театралізованим дійством «Зродились ми великої години» за участю акторів академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка та Нового театру. Також відбулося «Дефіле української книги», під час якого вихованки модельної школи «Мадемуазель» представили книги, видані на виконання регіональної цільової Програми підтримки книговидання (на знімку). Окрім книжкової продукції тут можна оглянути виставку каліграфії «Наша кирилиця», яку підготували студенти Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Упродовж 2016—2017 років управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА профінансовано друк та придбано 49 видань письменників та наукової інтелігенції Прикарпаття та України загальним накладом 15 тисяч примірників. Усі книжки безплатно передано у бібліотечні установи області.

Фото Миколи МАЦЮКА.

Всі статті рубрики На головну