Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
11.11.2017

Читання рідною мовою

Галина БРУХАЛЬ

В обласному центрі триває фестиваль-презентація сучасної книжкової продукції «Сторінками української книги». Захід присвячено Дню української писемності та мови та 75-й річниці створення УПА. Гасло фестивалю —«Читаємо українське. Читаємо українською». Книгодруки експонуються у фортечній галереї «Бастіон». Така презентація, за сприяння ОДА, відбувається четвертий рік поспіль.

Фестиваль розпочався театралізованим дійством «Зродились ми великої години» за участю акторів академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка та Нового театру. Також відбулося «Дефіле української книги», під час якого вихованки модельної школи «Мадемуазель» представили книги, видані на виконання регіональної цільової Програми підтримки книговидання (на знімку). Окрім книжкової продукції тут можна оглянути виставку каліграфії «Наша кирилиця», яку підготували студенти Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Упродовж 2016—2017 років управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА профінансовано друк та придбано 49 видань письменників та наукової інтелігенції Прикарпаття та України загальним накладом 15 тисяч примірників. Усі книжки безплатно передано у бібліотечні установи області.

Фото Миколи МАЦЮКА.

Всі статті рубрики На головну