Укр | Рус
Футбол. «Динамо» виходить до 1/8 фіналу! Солом’янський райсуд міста Києва переніс на 27 лютого розгляд клопотання детективів НАБУ про відсторонення мера Одеси Геннадія Труханова від посади на час досудового розслідування Олімпіада. Українські біатлоністки за межами десятки На Вінниччині автомобіль влетів у гурт людей і <<швидку допомогу>> <<Якщо серед миротворців не буде представників країн-членів НАТО, так само не може бути представників країн-членів ОДКБ>>, - Голова Верховної Ради України Голова Верховної Ради України Андрій Парубій ініціює ряд питань щодо соціального захисту військовослужбовців та інвалідів Комітети Верховної Ради провели публічне обговорення на тему: <<Створення парламентської служби як складова реформи Верховної Ради України>> Відсторонили від посади за хабар Держзрада Януковича: суд не допитав жодного свідка і взяв перерву до 28 лютого Небесна Сотня - то в очах вогонь Квитки на залізницю - по-новому Перший заступник Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності М.Паламарчук провів зустріч з представниками проекту Ради Європи <<Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні>> Футбол. Про матч висловилися тренери <<Вдосконалення роботи Верховної Ради є одним із найголовніших завдань порядку денного восьмої сесії>>, - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Наша головна ланка - якісна освіта
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи варто Україні йти назустріч усім вимогам МВФ?

Голосувати

З чим ви пов’язуєте затримання українських високопосадовців?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Читання рідною мовою

Галина БРУХАЛЬ

В обласному центрі триває фестиваль-презентація сучасної книжкової продукції «Сторінками української книги». Захід присвячено Дню української писемності та мови та 75-й річниці створення УПА. Гасло фестивалю —«Читаємо українське. Читаємо українською». Книгодруки експонуються у фортечній галереї «Бастіон». Така презентація, за сприяння ОДА, відбувається четвертий рік поспіль.

Фестиваль розпочався театралізованим дійством «Зродились ми великої години» за участю акторів академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка та Нового театру. Також відбулося «Дефіле української книги», під час якого вихованки модельної школи «Мадемуазель» представили книги, видані на виконання регіональної цільової Програми підтримки книговидання (на знімку). Окрім книжкової продукції тут можна оглянути виставку каліграфії «Наша кирилиця», яку підготували студенти Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Упродовж 2016—2017 років управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА профінансовано друк та придбано 49 видань письменників та наукової інтелігенції Прикарпаття та України загальним накладом 15 тисяч примірників. Усі книжки безплатно передано у бібліотечні установи області.

Фото Миколи МАЦЮКА.

Всі статті рубрики На головну