Укр | Рус
Футбол. Провал «Шахтаря» в Неаполі Футбол. Мбокані не допоможе «Динамо» в матчі зі «Cкендербеу»? У Рівному знешкодили злочинця, який взяв у заручники працівницю СІЗО Ірина Геращенко: <<Співпраця України та Ради Європи сприяє напрацюванню важливих законодавчих актів, спрямованих на імплементацію внутрішніх реформ в Україні>> Голова Верховної Ради України А.Парубій у вівторок затвердив Комунікаційну Стратегію Верховної Ради України Військово-медичний персонал та пацієнти відзначили 78-у річницю створення Рівненського гарнізонного госпіталю У фойє Закарпатської облдержадміністрації розгорнута виставка до Дня Гідності та Свободи Через брак вагонів закарпатські дорожники імпортують готовий асфальт із Румунії… Уряд планує розширити програму <<Доступні ліки>> Біля Дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні та Воїнам-Героям у Рівному запалили лампадки Розпочався офіційний візит делегації народних депутатів Верховної Ради України в Республіку Македонія Розслідування злочинів режиму В.Януковича (інфографіка) Відбулася презентація Комунікаційної стратегії Верховної Ради України на 2017-2021 роки Командир батареї <<воює>> за землю Виручене за смаколики піде на благодійність
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
11.11.2017

Читання рідною мовою

Галина БРУХАЛЬ

В обласному центрі триває фестиваль-презентація сучасної книжкової продукції «Сторінками української книги». Захід присвячено Дню української писемності та мови та 75-й річниці створення УПА. Гасло фестивалю —«Читаємо українське. Читаємо українською». Книгодруки експонуються у фортечній галереї «Бастіон». Така презентація, за сприяння ОДА, відбувається четвертий рік поспіль.

Фестиваль розпочався театралізованим дійством «Зродились ми великої години» за участю акторів академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка та Нового театру. Також відбулося «Дефіле української книги», під час якого вихованки модельної школи «Мадемуазель» представили книги, видані на виконання регіональної цільової Програми підтримки книговидання (на знімку). Окрім книжкової продукції тут можна оглянути виставку каліграфії «Наша кирилиця», яку підготували студенти Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Упродовж 2016—2017 років управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА профінансовано друк та придбано 49 видань письменників та наукової інтелігенції Прикарпаття та України загальним накладом 15 тисяч примірників. Усі книжки безплатно передано у бібліотечні установи області.

Фото Миколи МАЦЮКА.

Всі статті рубрики На головну