Укр | Рус
Глава держави: Мир з урахуванням національних інтересів України - це перемога, повернення української території, звільнення бранців Кремля і вихід на наші кордони Під час судилища українські моряки вели себе як герої, - Ірина Геращенко Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви - Президент у Борисполі Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує розглядати щотижня в парламенті хоча б один податковий законопроект «Щедрував я у Солохи»: нова п'єса аматорського театру м. Умань Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів Молитва, що кличе творити добро Гранату виявили і знешкодили Визначили лауреатів обласної літературної премії імені Євгена Маланюка Для інклюзивного навчання -- ексклюзивний автобус Аліментники сплатили рекордну суму Фальсифікат продавали у барах і кафе Проти наркореклами -- фарба та щітка Доставка відправлень забезпечена Прикарпаття зазнало великої втрати -- помер книговидавець Володимир Карий
Загрузка...
На головну
14.02.2018

Міхеіла Саакашвілі повернули до Польщі

Про це вчора ЗМІ повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян. За його словами, 12 лютого військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Державної міграційної служби та Національної поліції довели до відома Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. 

Однак під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі з оточення Міхеіла Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку. Нагадаємо, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав М. Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. «З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив йому у позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем. 5 лютого Київський апеляційний адміністративний суд повторно не задовольнив скаргу М. Саакашвілі на рішення міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. Відповідно до наведених вище судових рішень ця особа перебувала на території України незаконно, а тому із дотриманням усіх юридичних формальностей її повернули до країни, звідки вона прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», — зазначив Слободян.
Як пояснюють у ДПСУ, йдеться не про депортацію, а про реадмісію (взаємні зобов’язання держав прийняти назад власних громадян, а також громадян третіх країн, які незаконно прибули на територію однієї із договірних сторін або, прибувши законно, втратили підстави для легального перебування).
М. Саакашвілі уже попросив допомоги у Євросоюзу і канцлера Німеччини Ангели Меркель, а також пообіцяв повернутися до України «законним шляхом». 

Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну