Боротьба. Протягом трьох днів увага прихильників боротьби (не тільки в Україні) була прикута до килимів у столичному Палаці спорту.
XХІІ Київський міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам, зібрав рекордну кількість учасників — 700(!) атлетів із 38 країн. Жодні змагання з інших видів спорту в Україні ще не мали такої широкої географії.
В українській столиці змагалися команди найсильніших борцівських країн: США, Ірану, Азербайджану, Канади, Грузії, Вірменії, Японії, Італії, Білорусі, Угорщини, Польщі і, звісно, України. І всі задіяли своїх найкращих спортсменів. Так, у вільній боротьбі виступали три олімпійські чемпіони і чотири чинні чемпіони світу. Були не дуже титуловані, але від того не менш небезпечні суперники.
Олімпіада-2020 в Токіо (Японія) наближається, і наступного року на чемпіонаті світу почнуть розігрувати олімпійські ліцензії. Відтак, багато тренерів уже тепер перевіряють своїх найперспективніших молодих борців. Саме тому передбачити результати турніру було важко. Приміром, олімпійський чемпіон Лондона-2012 — грузинський борець Володимир Хінчегашвілі — став лише бронзовим призером КМТ.

Приємно, що, попри потужну конкуренцію, українським борцям вдалося здобути п’ять золотих нагород. Чемпіонами турніру стали «вільники» Андрій Квятковський (70 кг) та Олександр Хоцянівський (125 кг), серед «греко-римлян» очікуване «золото» здобув киянин Жан Беленюк (87 кг) (на знімку), а в жіночій боротьбі титул чемпіонки здобули Алла Белінська (72 кг) та Софія Боднар (59 кг). До речі, у ваговій категорії 59 кг усі медалі здобули українські спортсменки! «Срібло» — у Тетяни Рижко, «бронза» — в Олени Кремзер.
Окрім золотих нагород, українці назбирали чимало срібних і бронзових медалей у всіх трьох видах.
Жіноча боротьба. 53 кг. 3. Ірина Гусяк і Христина Береза. 55 кг. 2. Ольга Шнайдер. 57 кг.
2. Аліна Акобія. 62 кг. 2. Ангеліна Лисак. 65 кг.
3. Юлія Лісовська. 68 кг. 3. Алла Черкасова. 76 кг. 3. Анастасія Шустова. Про Рижко і Кремзер уже згадувалося.
Вільна боротьба. 57 кг. 3. Валентин Блясецький.
Греко-римська боротьба. 60 кг. 2. Андрій Мартинюк. 63 кг. 2. Ленур Темиров. 3. Геворг Арзуманян. 72 кг. 2. Дмитро Пишков. 3. Артур Політаєв. 97 кг. 2. Дмитро Тимченко. 3. Євген Савєта.