Спринтерським заїздом серед жінок з вадами зору завершувалася програма лижних перегонів п’ятого змагального дня зимових Паралімпійських ігор у Пхьончхані (Республіка Корея).

Українка Оксана Шишкова (на знімку) виборола бронзову медаль, поступившись чемпіонці в цій дисципліні білорусці Світлані Саханенко (4:29,9 хвилини) 15,7 секунди. Срібну нагороду виборола Михайлина Лисова (НПА).

Варто зазначити, що це вже четверта медаль Шишкової в Пхьончхані. Раніше вона виграла золоту і срібну нагороди у біатлоні та «срібло» у лижних перегонах на 15 км. Відтак, 26-річна харків’янка є лідером української команди за кількістю виборених медалей.

Після цього успіху Шишкової команда України залишилася на третій позиції в медальному заліку. У неї 16 нагород — 5 золотих, 4 срібні і 7 бронзових.