Легка атлетика. Релінген-Зірсбург (Німеччина). Міжнародний турнір. Дві українки вибороли медалі у стрибках у висоту.

16-річна Ярослава Магучих із третьої спроби підкорила планку на висоті 1,83. Потім вона з першого разу стрибнула на 1,86, що дало їй змогу посісти третє місце.

Боротьба за «золото» велася між нашою Катериною Табашник і Марм-Лоуренс (Німеччина). Українка лише з третьої спроби підкорила висоту 1,90, яку німкеня взяла з першого разу. Але Табашник після цього підкорила планку, встановлену на 1,92, тоді як Марм-Лоуренс цього зробити не зуміла.

***

Дніпро. Ігор Гелетій і Дарина Михайлова стали переможцями щорічного Дніпровського напівмарафону.

Срібний призер торішнього напівмарафону у Львові Гелетій показав час 1:06.22,6 і посів перше місце. Михайлова перемогла з часом — 1:14.10,5.