Укр | Рус
Футбол. Київське «Динамо» оприлюднило заявку на сезон-2018/2019 Польські активісти провели в неділю під посольством Росії у Варшаві флешмоб, спрямований проти путінського режиму і з вимогою звільнення українських та інших політв'язнів в РФ Президент ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз-2018» Термін експлуатації енергоблоку №3 РАЕС продовжено на 20 років Столичний фунікулер закривають до 23 серпня Антимонопольний комітет перевірить рекламу Lifecell Зонд Juno виявив вулкан на супутнику Юпітера Справа про держзраду: у суді підрахували, скільки засідань проігнорував Янукович Ріпак у пріоритеті Президент України зустрівся з Головнокомандувачем Збройними Силами США в Європі генералом Кертісом Скапаротті Ми знаходимось на східному фланзі НАТО і спільно захищаємо Європу - Президент на навчаннях «Сі Бриз-2018» Президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі Лікарі у ростовському СІЗО фактично намагаються убити незаконно ув’язненого кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку, заявляючи, що ін’єкції глюкози означатимуть припинення голодування Президент: Підвищення взаємосумісності українських ВМС із морськими силами країн НАТО дозволить відновити дієздатність нашої морської оборонної компоненти Військово-стратегічна обстановка в Чорноморському регіоні є дуже напруженою - Президент під час навчань «Сі Бриз-2018»
Загрузка...
Голосування
Чому наші студенти їдуть навчатися за кордон?

Голосувати

Яка спеціальність -- твоя: що під час вступу впливає на вибір абітурієнтів?

Голосувати
На головну
12.07.2018

Свободу полоненим!

Вадим ДЬОМУШКІН

У місті відбулася акція «Свободу українським полоненим». Її учасники зазначали, що сьогодні в полоні бойовиків на окупованих територіях перебувають 113 заручників. Понад 300 військових і цивільних осіб вважаються зниклими безвісти. У рамках акції священики різних конфесій молилися за звільнення українських заручників (на знімку).

Капелан Дмитро Поворотний висловив сподівання, що акція «Свободу українським полоненим» відбудеться у всіх великих обласних центрах. «Ми, священики, прийшли помолитися за звільнення полонених. Молилися представники різних церков і конфесій: православні, католики, мусульмани, протестанти. Молитва — це дуже сильна річ», — зазначив Дмитро Поворотний.

Вадим ДЬОМУШКІН.
Фото автора.

Всі статті рубрики На головну