Укр | Рус
Футбол. Крижаний душ на голови гравців і тренерів збірної України Футбол. Українські арбітрі судитимуть матч Ліги націй УЄФА Футбол. Українці в меншості зіграли внічию з грузинами Зведення станом на 18:00 16 листопада 2018 року На жаль, є один трьохсотий... Майже чверть мільйона гривень на премії обдарованим учням Рівненщини В Ужгороді стартувало «Закарпатське божоле» Число абонентів мобільного зв'язку перевищує кількість мешканців Відремонтована дорога - комфорт і безпека Бокс як запорука сили Нарешті скресне крига на «мертвій» дорозі? Польща не підтримує винесення Угорщиною двосторонніх питань з Україною на глобальний рівень стратегічної співпраці в рамках НАТО Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що прогрес в українсько-польському історичному діалозі є попри спроби радикальних сил шляхом провокацій посварити народи Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Профорієнтаційний проект «Знай і люби свій край» у Вараші
Загрузка...
На головну
12.07.2018

Свободу полоненим!

Вадим ДЬОМУШКІН

У місті відбулася акція «Свободу українським полоненим». Її учасники зазначали, що сьогодні в полоні бойовиків на окупованих територіях перебувають 113 заручників. Понад 300 військових і цивільних осіб вважаються зниклими безвісти. У рамках акції священики різних конфесій молилися за звільнення українських заручників (на знімку).

Капелан Дмитро Поворотний висловив сподівання, що акція «Свободу українським полоненим» відбудеться у всіх великих обласних центрах. «Ми, священики, прийшли помолитися за звільнення полонених. Молилися представники різних церков і конфесій: православні, католики, мусульмани, протестанти. Молитва — це дуже сильна річ», — зазначив Дмитро Поворотний.

Вадим ДЬОМУШКІН.
Фото автора.

Всі статті рубрики На головну