Футбол. Кубок України. Матчі 1/8 фіналу. 31 жовтня.
«Минай» (Ужгородський район) — «Динамо» (Київ). 1:3. Голи: Гегедош, 21 — Шапаренко, 50, 54, Гармаш, 58.
«Динамо»: Бущан, Морозюк, Шабанов, Бурда, Пиварич, Андрієвський, Смирний, Дуелунд (Буяльський, 46), Шапаренко, Буено (Гармаш, 46), Супряга.
Дезінформація про те, що тренер киян Олександр Хацкевич залишився в Києві, котру широко розповсюдили «дружні» динамівцям телеканали і сайти, не підтвердилася. Олександр Миколайович керував командою під час матчу. А після нього відповідав на численні запитання представників ЗМІ.
Настрій у наставника був нормальний, адже після першого провального тайму його підопічні докорінно змінили гру і переконливо виграли.
Тепер про сам поєдинок. У першому таймі емоційні господарі продемонстрували непоганий футбол і гол забили в результаті швидкої атаки. Натомість експериментальному складу гостей явно бракувало злагоджених дій.
Але заміни, зроблені в перерві поєдинку (на полі з’явилися досвідчені Гармаш і Буяльський), помітно посилили гру столичного клубу. І протягом восьми хвилин кияни зрівняли рахунок, вийшли вперед і закріпили результат.
Варто відзначити Шапаренка, котрий у першій половині діяв не найкраще, часто помилявся. А от після відпочинку Микола зіграв прекрасно: і два м’ячі забив, і виконав великий обсяг корисної роботи.

***

«Калуш» — «Дніпро-1». 0:3. Голи: Мігунов, 22, Назаренко, 32, Куліш, 41,
«Гірник» (Кривий Ріг) — «Львів». 0:1. Гол: Араужо, 80.

***

«Інгулець» (Петрове) — «Маріуполь». 3:1. Голи: Козлов, 24 (п), Хучбаров, 45, Кобуладзе, 61 — Полегенько, 83 (п). Вилучено Поспєлова («Інгулець», 20); Кобуладзе («Інгулець», 81).
Підсумок цього протистояння — головна сенсація ігрового дня. Адже команда Першої ліги вибила з розіграшу клуб УПЛ.

***

«Чорноморець» (Одеса) — «Ворскла» (Полтава). 1:2. Голи: Грачов, 69 — Саків, 60, Крека, 63 (п).

***

«Шахтар» (Донецьк) — «Олімпік» (Донецьк). 3:2. Голи: Мораес, 63 (п), Тотовицький, 66, Данченко, 83 — Білоног, 55 (п), Гай, 81. Вилучено Гришка («Олімпік», 62, два попередження).
«Шахтар»: Шевченко, Данченко, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Патрік (Майкон, 59), Коваленко, Нем, Тотовицький, Фернандо (Дентіньо, 41), Мораес (Мудрик, 69).
Матч був напруженим і результативним. Легкої прогулянки у «гірників» не вийшло. «Олімпік» мав гідний вигляд. Навіть залишившись удесятьох, «олімпійці» забили гол. Але припинили боротьбу за Кубок України.
А у «Шахтаря» в суботу серйозний іспит — матч 14-го туру чемпіонату УПЛ. У Харкові він приймає «Динамо»...

***

«Черкащина-Академія» (Білозір’я) — «Карпати» (Львів). 0:1. Гол: Понде, 80.
«Десна» (Чернігів) — «Зоря» (Луганськ). 1:1 (пенальті — 4:5). Голи: Безбородько, 38 — Лєднєв, 84.
Отже, «Динамо», «Дніпро-1», «Львів», «Інгулець», «Ворскла», «Шахтар», «Карпати» і «Зоря» вийшли до 1/4 фіналу. Жеребкування чвертьфінальних пар відбудеться сьогодні. А самі матчі гратимуться уже наступного року. Базовий день — 3 квітня.