«Олімпіакос» із Пірея в 22-му турі чемпіонату Греції приймав чемпіона країни афінський АЕК. Гості забили швидкий гол. На 3-й хвилині відзначився Понсе. Лише після перерви «олімпійці» зрівняли рахунок. Зробив це Камара (50).

А в завершальній частини зустрічі перевага пірейців стала абсолютною. І вони забили три м’ячі: Фортуніс, 72 і 87, Кока, 83. Отже, переконлива перемога господарів — 4:1.

«Олімпіакос»: Жозе Са, Мерья, Сіссе, Вукович (Торосідіс, 46), Цимікас, Гільєрме, Камара, Діаш (Христодупулос, 46, Герреро, 68), Фортуніс, Поденсе, Кока.

***

Опонент донецького «Шахтаря» в 1/16 Ліги чемпіонів «Айнтрагт» (Франкфурт-на-Майні) в домашній зустрічі 22-го туру чемпіонату Бундесліги впустив перемогу над менгенгладбазькою «Боруссією» — 1:1.

Да Коста відкрив рахунок під завісу першої половини поєдинку. У другому таймі в обох команд були моменти, щоб відзначитися. Але зробити це вдалося тільки гостям, котрі врятували матч. На 82-й хвилині Закарія пробив Траппа, зрівнявши рахунок.

«Айнтрагт»: Трапп, Н’Діка, Гінтереггер, Гасебе, Да Коста, Фернандеш (Віллемс, 78), де Гузман, Гачинович, Костич, Аллі (Пасієнсія, 89), Ребич (Йович, 84).

Зазнав травми капітан франкфуртців 32-річний хавбек Желсон Фернандеш, і його замінили.

Матчі українських клубів відбудуться 21 лютого. У Києві на НСК «Олімпійський» зустрінуться «Динамо» й «Олімпіакос» (початок о 22:00), а у Франкфурті-на-Майні на «Коммерцбанк-Арені» поміряються силами «Айнтрагт» і «Шахтар» (19:55).

Нагадаємо, що перші матчі в цих протистояннях завершилися з однаковим рахунком — 2:2.