Динамівці радіють перемозі.

Фото ФК «Динамо».

13 червня. «Маріуполь» — «Ворскла». 1:1. Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. Рефері — Дмитро Кутаков (Бровари). Голи: Топалов, 74 — Якубу Наджееб, 59. Вилучено Пердуту («Ворскла», 90+5, пряма червона картка).

«Зоря» — «Динамо». 1:3. Голи: Юрченко, 54 (п) — Буяльський, 71, де Пена, 75, Циганков, 90+6.

«Зоря»: Махарадзе, Тимчик, Абу Ганна, Чеберко, Михайличенко, Іванісеня (Цвек, 79), Юрченко (Луньов, 84), Хомченовський, Кочергін, Громов, Кабаєв. Тренер — Віктор Скрипник.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (Кадірі, 84), Андрієвський (де Пена, 61), Шепелєв, Буяльський (Шафаренко, 90), Цитаїшвілі (Циганков, 61), Русин (Вербич, 61). Тренер — Олексій Михайличенко.

Вилучено Цвека, 83 (пряма червона картка).

Рефері — Микола Балакін (Київська область).

Запоріжжя. «Славутич-Арена». 26 градусів.

«Олімпік» — «Львів». 2:0. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Голи: Тейшейра, 54, 84.

14 червня. «Колос» — «Шахтар». 0:1. Київ. НСК «Олімпійський». Рефері — Віктор Копієвський (Кропивницький). Гол: Мораес, 48.

«Олександрія» — «Десна». 1:5. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Євген Арановський (Київ). Голи: Третьяков, 46 — Філіппов, 29, 79 (п), Калитвинцев, 44, Гітченко, 56, Тотовицький, 90+5. Вилучено Бабогла («Олександрія», 60, друге попередження).

«Шахтар» здобув мінімальну перемогу над суперником, котрий зіграв гідно. Тепер «гірникам» потрібно набрати три очки — і вони офіційно стануть чемпіонами.

***

У першому таймі центрального матчі туру, котрий відбувся у Запоріжжі, спостерігалася доволі рівна боротьба. «Зоря» намагалася грати першим номером, але і кияни не відсиджувалися в обороні.

До перерви суперники м’ячів не забили. А коли команди відпочивали, в справу втрутилася негода: гроза, злива, град. Тому відпочинок для учасників затягнувся майже на півгодини.

І така ситуація швидше пішла на користь луганчанам, котрі заробили пенальті та реалізували його.

Ось тоді Олексій Михайличенко і зважився на потрійну заміну. І таке рішення виявилося далекоглядним. Адже Вербич, Циганков і де Пена зробили вагомий внесок у перемогу.

З появою цих виконавців динамівці провели гостру атаку, яку завершив Буяльський, скориставшись бездоганною передачею Вербича. А згодом де Пена з гострого кута низом влучно пробив повз воротаря.

Вийшло так, що Віктор Скрипник, як кажуть, на свою голову випустив на заміну Цвека. Адже той, пробувши кілька хвилин на полі, травмував Сидорчука, якого партнери винесли з поля на руках.

На жаль, футболісти «Зорі», поступаючись опонентам у класі, діяли грубо і надто жорстоко. Нервозність відчувалася до кінця зустрічі. І лише ефектний удар Циганкова зі штрафного у праву «дев’ятку» поставив крапку в цьому гострому протистоянні.

Динамівці заслужено перемогли і повернулися на друге місце.

***

Гостре протистояння очікувалося в Олександрії, де зустрічалися претенденти на медалі. Але все відбувалося під диктовку гостей, котрі краще налаштувалися на боротьбу.

Господарям, котрі поступалися 1:3, важко було врятуватися. Адже останні півгодини матчу вони грали в меншості. «Олександрію» підвів Бабогло, котрий за п’ять хвилин примудрився заробити дві жовті картки.

«Десна» обійшла в турнірній таблиці «Зорю» і вийшла на третє місце в турнірній таблиці. Тому особливе значення матиме поєдинок 27-го туру, в якому чернігівці 21 червня прийматимуть луганчан.