«Динамо» — «Колос». 2:1. Київ. НСК «Олімпійський». Рефері — Сергій Бойко (Київська область). Голи: Циганков, 64 (п), де Пена, 87 (п) — Вільгамссон, 69 (п). На 52-й хвилині Богданов («Колос») не реалізував пенальті (воротар). Вилучено Петрова («Колос», 63, друге попередження).

У завершальному матчі туру сталося чимало несподіванок. Приємно здивували футболісти «Колоса», котрі дуже добре підготувалися до зустрічі. З першої і до останньої хвилини вони витримали високий темп. Багато і гостро атакували, створювали моменти.

Слід сказати й про те, що обом командам заважала тропічна злива з громом і блискавками.

Нарешті ще про одне диво: чотири пенальті призначив рефері у цій зустрічі! І всі — в другому таймі. Перший удар гравець «Колоса» Богданов не реалізував. Відмінно зреагував воротар киян Бущан.

А от два наступні

11-метрові були результативні. Спочатку динамівець Циганков (з його появою гра господарів трохи пожвавішала) пробив влучно, а невдовзі ісландець Вільгамссон відповів точним ударом з точки.

Але «пенальтіада» на цьому не завершилася. Тепер правила порушили ковалівці. Рефері Бойко, переглянувши епізод за допомогою VAR, показав на 11-метрову позначку. Постраждалий де Пена (на знімку) не промазав. Уругваєць третій матч поспіль не йде без гола. Отже, кияни вдруге вийшли вперед. І свого вже не впустили.

До речі, мав бути й п’ятий пенальті (у ворота гостей), але його скасували. Втрутилася пильна телесистема.

Олексій Михайличенко, тренер «Динамо»:

— Якщо коротко сказати про матч, то єдине, що було позитивним у ньому для нас, — це результат. Показати ту гру, якої ми хотіли, на яку налаштовувалися, готувалися, не вдалося. Адже ми діяли не на тих швидкостях, які мали показати.

Ми припустилися багатьох помилок, і не хтось окремо, а вся команда. Важливо, що емоційно і психологічно ми не змогли налаштуватися на це протистояння, відновитися після попередніх матчів, які забрали дуже багато емоцій.