«Севілья» (Іспанія) — «Інтер» (Італія, Мілан). 3:2. Голи: Лукаку, 5 (п), де Йонг, 12, 33, Годін, 35, Дієго Карлос, 74.

«Севілья»: Буну, Навас, Кунде, Дієго Карлос (Гудель, 86), Регілон, Гордан, Фернандо, Банега, Сусо (Васкес, 78), де Йонг (Ен-Несірі, 85), Окампос (Мунір, 71). Тренер — Юлен Лопетегі.

«Інтер»: Ханданович, Годін (Кандрева, 90), де Врей, Бастоні, Д’Амброзіо (Моузес, 78), Барелла, Брозович, Гальярдіні (Еріксен, 78), Янг, Лукаку, Мартінес (Алексіс Санчес, 78). Тренер — Антоніо Конте.

Рефері — Данні Маккелі (Нідерланди).

Кельн (Німеччина). «Рейн Енергі Штадіон». Без глядачів. 24 градуси.

Навіть і не намагайтеся обіграти «Севілью» в Лізі Європи. Адже це її турнір. Шостий фінал для неї — і шість перемог.

Можемо лише констатувати, що розіграно перший єврокубок після пандемії коронавірусу. Фінал у Кельні вийшов на славу.

«Інтер» і «Севілья» — гідні один одного суперники. Це вони довели ще в першому таймі. Обмінялися швидкими голами в дебюті і наприкінці тайму.

Після перерви команди були уважнішими. Але раз помилився «Інтер». Один із найяскравіших гравців цього турніру Лукаку зрізав м’яч у власні ворота.