21 серпня. «Олімпік» (Донецьк) — «Динамо» (Київ). 1:4. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя). Голи: Політило, 23 — Буяльський, 8, Завійський, 16 (автогол), Супряга, 56, Циганков, 87.

«Шахтар» (Донецьк) — «Колос» (Ковалівка). 3:1. Київ. НСК «Олімпійський». Рефері — Ігор Пасхал (Херсон). Голи: Патрік, 60 (п), 69, Волинець, 72 (автогол) — Костишин. Не реалізовані пенальті: Тайсон («Шахтар», 45+1, воротар), Марлос («Шахтар», 53, воротар).

22 серпня. «Десна» (Чернігів) — «Зоря» (Луганськ). 3:1. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Голи: Філіппов 56 (п), Тамм, 62, Будківський, 73 — Фаворов, 45.

«Олександрія» — «Маріуполь». 4:1. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері — Дмитро Кутаков (Київська область). Голи: Шастал, 45, Гордієнко, 47, Мишенко, 49, Безбородько, 90+1 — Кулаков, 82.

23 серпня. «Інгулець» (Петрове) — «Дніпро-1». 1:1. Дніпро. «Дніпро-Арена». Рефері — Костянтин Труханов (Харків). Голи: Балан, 42 — Цуріков, 33.

«Ворскла» (Полтава) — «Рух» (Львів). 5:2. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. Рефері — Олексій Деревинський (Київ). Голи: Пуцлін, 10, Степанюк, 27, Дуць, 45 (автогол), Скляр, 44, Кулач, 49 — Федорчук, 63, Бойчук, 90+1.

Зустріч «Львів» — «Минай» не відбулася через наявність хворих на коронавірус у складі львів’ян.

«Ворскла», «Динамо», «Олександрія», «Десна», «Шахтар» — по 3 очки, «Дніпро-1», «Інгулець» — по 1, «Львів», «Минай», «Зоря», «Колос», «Рух», «Маріуполь», «Олімпік» — 0.

Поєдинком на динамівському стадіоні в Києві стартував новий чемпіонат країни. А ще свій перший офіційний матч у ролі наставника «Динамо» провів Мірча Луческу. Його підопічні дуже старалися, багато рухалися. І протягом 15 хвилин м’яч двічі побував у воротах «олімпійців». Щоправда, в другому епізоді киянам допоміг донеччанин Завійський.

Здавалося, умовні гості розвиватимуть успіх. Але вони невдовзі наразилися на гостру контратаку, яку ефектно завершив Політило ударом з льоту.

Після перерви на полі з’явився Родрігес. Але не в нападі, а на лівому фланзі півоборони. Це, до речі, його звичне і улюблене місце, на якому він почувається, мов риба у воді. Саме люксембуржець розпочав результативну флангову атаку, яку продовжив Буяльський і красивим підсіканням завершив Супряга.

І в четверте динамівське взяття воріт великий внесок зробив Родрігес. Він, продемонструвавши дриблінг, увійшов у карний майданчик донеччан і виклав м’яч під удар Циганкову.

Мірча Луческу:

— Хороша гра, ми домінували. Хоча грали сьогодні без 8 ключових гравців: двоє з COVID-19, ще шестеро не встигли відновитися після ушкоджень. Рахунок по грі. Скажу більше, ми могли виграти ще з помітнішою перевагою.

Чому замінив Цітаішвілі в перерві? У мене є аж 5 замін. Це дає додаткові можливості для маневру. Я можу змінювати кого завгодно і коли хочу. Це лише перша офіційна зустріч. Хочу подивитися якомога більше гравців. У товариських матчах інтенсивність не та. Нам потрібно визначатися швидше з основним складом.

Вітаю своїх футболістів. Вони дуже добре тренувалися протягом останнього тижня і досягли заслуженого результату.

***

«Гірники» не реалізували два пенальті, але виграли поєдинок. Вони забили три м’ячі, а «Колос» відзначився лише одним голом наприкінці поєдинку.

***

Відзначимо переконливу перемогу «Десни» над «Зорею». Хоча рахунок перед перервою відкрили гості. І зробив це ще недавній капітан чернігівців Денис Фаворов, а тепер гравець луганчан. Але в другому таймі переважали господарі. І здобули перемогу.