А1. Італія — Боснія і Герцеговина. 1:1. Нідерланди — Польща. 1:0.

В1. Румунія — Північна Ірландія. 1:1. Норвегія — Австрія. 1:2.

В2. Шотландія — Ізраїль. 1:1. Словаччина — Чехія. 1:3.

С4. Білорусь — Албанія. 0:2. Литва — Казахстан. 0:2.

A2. Ісландія — Англія. 0:1. Данія — Бельгія. 0:2.

А3. Швеція — Франція. 0:1. Португалія — Хорватія. 4:1.

С1. Кіпр — Чорногорія. 0:2. Азербайджан — Люксембург. 1:2. Переможний гол з пенальті на 72-й хвилині забив динамівець Родрігес (на знімку).

С2. Північна Македонія — Вірменія. 2:1. Естонія — Грузія. 0:1.

D2. Гібралтар — Сан-Марино. 1:0.

Другий тур.

А4.
Швейцарія — Німеччина. 1:1.

Іспанія — Україна. 4:0. Голи: Рамос, 4 (п), 30, Фаті, 33, Ферран Торрес, 85.

Іспанія: де Геа, Навас, Рамос (Ерік Гарсія, 61), Пау Торрес, Регілон, Дані Ольмо, Родрі (Оскар, 69), Алькантара, Меріно, Фаті, Морено (Ферран Торрес, 74). Тренер — Луїс Енріке.

Україна: Пятов, Тимчик, Матвієнко, Кривцов, Михайліченко, Харатін (Сидорчук, 63), Малиновський, Ярмоленко (Коваленко, 79), Зінченко, Яремчук, Марлос (Циганков, 55). Тренер — Андрій Шевченко.

Рефері — Бенуа Бастьєн (Франція).

Мадрид. «Альфредо Ді Стефано». Без глядачів. 32 градуси.

В3. Угорщина — РФ. 2:3. Сербія — Туреччина. 0:0. РФ — 6 очок, Угорщина — 3, Туреччина, Сербія — по 1.

В4. Вельс — Болгарія. 1:0. Ірландія — Фінляндія. 0:1. Вельс — 6, Фінляндія — 3, Ірландія, Болгарія — по 1.

С3. Словенія — Молдова. 1:0. Косово — Греція. 1:2. Греція, Словенія — по 4, Косово, Молдова — по 1.

D1. Андорра — Фарерські острови. 0:1. Мальта — Латвія. 1:1. Фарерські острови — 6, Латвія — 2, Мальта, Андорра — по 1.

***

Збірна України протягом тривалого часу дарувала нам позитивні емоції. Але бувають і похмурі дні в плані гри і результату.

Уже на 90-й секунді мадридського поєдинку Кривцов зачепив біля своїх воріт Фаті. І ветеран іспанської збірної Рамос реалізував пенальті. Сумний початок, нічого не скажеш.

Цього разу Луїс Енріке включив до стартового складу шістьох свіжих виконавців. І ці хлопці, не зволікаючи, заходилися доводити тренеру, що він не помилився у виборі.

Найбільшою активністю вирізнявся 17-річний уродженець Гвінеї-Бісау, нападник «Барселони» Ансу Фаті. До речі, він став другим наймолодшим гравцем збірної Іспанії (дебютував, вийшовши на заміну в матчі проти Німеччини в першому турі).

Саме цей прудкий юнак забив третій м’яч у ворота гостей. А другий — провів найдосвідченіший Рамос.

Наша команда ніяк не могла зачепитися за м’яч, яким більшість часу володіли іспанці. Одне слово, перший тайм гості, котрі цього вечора нагадували кволий організм, провалили повністю.

Як пояснив Андрій Шевченко, нашій команді поки що важко грати дві зустрічі на такому високому рівні з невеликим інтервалом. Відновитися після Швейцарії не вдалося.

І після перерви в грі нашої команди мало що змінилося. Навіть заміни не допомогли. Отака реальність. Але опускати руки не варто. Життя триває.

Матч третього туру збірна України зіграє 10 жовтня (субота) проти команди Німеччини на НСК «Олімпійський» у Києві. Початок зустрічі о 21:45.