26 вересня. «Минай» — «Динамо». 0:4. Київ. НСК «Олімпійський». Без глядачів. Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Андрієвський, 36, Циганков, 41, Вербич, 59, Матич, 69 (автогол). На 15-й хвилині Вербич не реалізував пенальті (воротар). Вилучено Павлиша («Минай», 14, пряма червона картка).

«Ворскла» — «Маріуполь». 0:0. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 2 523 глядачі. Рефері — Володимир Новохатній (Київ). Вилучено Петермана («Маріуполь», 90+5, друге попередження).

«Олександрія» — «Дніпро-1». 4:1. Олександрія. КСК «Ніка». 825 глядачів. Рефері — Ігор Пасхал (Херсон). Голи: Безбородько, 3, Третьяков, 37, Сваток, 60 (автогол), Лучкевич, 69 — Адамюк, 78.

27 вересня. «Львів» — «Зоря». 0:5. Львів. Стадіон «Україна». Без глядачів. Рефері — Олександр Омельченко (Слов’янськ). Голи: Юрченко, 3, Громов, 5, 27, Гладкий, 33, 37.

«Шахтар» — «Олімпік». 2:0. Київ. НСК «Олімпійський». Рефері — Анатолій Абдула (Харків). Голи: Коваленко, 64, Мораес, 66. На 42-й хвилині Патрік («Шахтар») не реалізував пенальті (воротар).

«Десна» — «Рух». 3:1. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Без глядачів. Рефері — Денис Шуман (Київська область). Голи: Тотовицький, 13 (п), Дегтярьов, 45, Будківський, 72 — Климчук, 30.

«Колос» — «Інгулець». 0:0. Ковалівка. Стадіон «Колос». Рефері — Олександр Дердо (Чорноморськ).

Сьогодні динамівці вдома проведуть другий стиковий матч Ліги чемпіонів проти бельгійського клубу «Гент» (перший виграли 2:1). Тому зустріч із закарпатцями стала для киян останньою перевіркою готовності до єврокубкового іспиту. І вони гарно повправлялися перед серйозним поєдинком.

«Динамо» могло вже в дебюті зустрічі відкрити рахунок. Павлиш порушив правила проти Супряги, і рефері покарав його червоною карткою і призначив пенальті. Логічно було, щоб покарання виконував Циганков, але чомусь пробив Вербич і невдало.

Після цього динамівці продовжували безперервно атакувати. І бижче до кінця першої половини відкрили рахунок. Супряга віддав результативну передачу на Андрієвського.

До перерви столичний клуб ще раз забив. Вербич влучив у стійку, а Циганков блискавично зіграв на добивання.

А в другому таймі умовні гості продовжували правити балом. Ще двічі досягали успіху. Спочатку Шапаренко, котрий вийшов на заміну, віддав тонку передачу в карний майданчик на Вербича, а той підсік м’яч над Поповичем. Нарешті, після прострілу Миколенка м’яч у власні ворота зрізав Матич.

За кращою різницею забитих і пропущених м’ячів «Динамо» вийшло в лідери.

***

Перший тайм у матчі донецьких клубів минув у рівній боротьбі. Навіть привабливіше грав «Олімпік». А в «Шахтаря» нічого не виходило попереду, його гравці часто втрачали м’яч. І «олімпійці» мали покарати земляків.

Перед перервою рефері призначив надуманий пенальті у ворота «Олімпіка». Та на удар Патріка блискуче зреагував досвідчений Кічак.

Зрозуміло, що нинішньому «Олімпіку» ще важко боротися з «Шахтарем» на рівних. Але менш титулований донецький клуб прогресує і, здається, перебуває на правильному шляху.

Протягом кількох хвилин «Шахтар» завдяки перевазі в майстерності забив два м’ячі. І виграв цей важкий для себе матч.

***

«Зоря» здобула першу перемогу. Вже на перших хвилинах вона завдала відчутного удару господарям. У ворота «Львова» влучили два «снаряди».

У першому таймі луганчани забили ще три м’ячі. Дублями відзначилися Громов (перший провів у дебюті) і досвідчений Гладкий. Надалі питання про переможця вже не стояло.