Шахи. Київська гросмейстерка Юлія Осьмак (на знімку) блискуче виграла представницький онлайн-фінал з рапіду на «11th Sharjah International Cup for Women Online».

Із 7 очками у 9 турах вона одноосібно посіла перше місце, обігравши «дорогою» світову рейтинг-лідерку з бліцу серед жінок (2608) росіянку Катерину Лагно та екс-чемпіонку світу Антоанету Стефанову з Болгарії.

Нічия в останньому турі дала змогу нашій шахістці на півочка випередити Стефанову та на очко — ще п’ятьох відомих шахісток: Мамадзаде (Азербайджан), Сочко (Польща), Кашлінську (Росія), Ефроїмські (Ізраїль) та Фам Ле Тгао Нгуєн (В’єтнам).

Змагання відбувалися за швейцарською системою в 9 турів. У відборі участь брали 483 шахістки, у фіналі — 36.

Теніс. Українка Марта Костюк підніметься на найвищу в кар’єрі позицію в рейтингу WTA.

Завдяки виходу до півфіналу стартового турніру сезону в Абу-Дабі 18-річна Костюк посідає

78-му позицію в світовому рейтингу тенісисток. Раніше найкращим результатом киянки було 97-ме місце.

Марта Костюк вибула в першому в її кар’єрі півфіналі турніру WTA в Абу-Дабі (ОАЕ), поступившись у впертій боротьбі у двох сетах Кудерметовій (РФ) — 6:7 (8:10), 4:6.