Збірна України посіла третє командне місце. Перші — турки, другі — шведи.

Золотий заспів зробив наш Парвіз Насібов (на знімку вгорі) у категорії до 72 кг. Він поступався турку Агмету Їлмазу (0:2), але в підсумку здобув вольову перемогу — 3:2.

Естафету підхопив титулований киянин Жан Беленюк (до 87 кг) (на знімку). Дворазовий чемпіон світу, срібний призер Олімпіади-2016 також поступався балом шведу Александру Степанетичу. Але в другій половині поєдинку впіймав суперника на прийом і влаштував каскад накатів. А зупинився, коли заробив 9 балів!

Мав поборотися за титул Микола Кучмій (до 130 кг). Але не зміг взяти участь у фіналі і задовольнився «сріблом».

Бронзову медаль здобув українець Ярослав Фільчаков (до 82 кг), який переміг литовця Армінаса Лігнугаріса (8:0).

***

Ніцца. Гран-прі Франції, 47-й турнір пам’яті Анрі Деглана. Змагання відбулися у трьох стилях — жіночому, вільному, греко-римському.

Знаменита українська борчиня, чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи, переможниця Європейських ігор Юлія Ткач-Остапчук (на знімку) зі Львова виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 62 кг.

Уродженка Ковеля продемонструвала яскраву боротьбу, перемігши суперниць із Туреччини, Франції та Італії. Зазначимо також, що Ткач-Остапчук була єдиною представницею України на тих змаганнях.