«Динамо» (Україна, Київ) — «Шахтар» (Білорусь, Солігорськ). 2:0. Голи: Клейтон, 5, Циганков, 78.

«Динамо»: 1-й тайм — Нещерет, Караваєв, Попов, Сирота (Шабанов, 40), Миколенко, Андрієвський, Шепелєв, Лєднєв, Родрігес, де Пена, Бєсєдін; 2-й тайм — Бущан, Кендзьора, Забарний, Шабанов, Сідклей, Андрієвський (Миколенко, 74), Буяльський, Дуелунд, Клейтон, Циганков (Ванат, 86), Супряга. Тренер — Мірча Луческу.

«Шахтар»: Гутор (Чернік, 46), Антич, Філіпенко (Політевич, 69), Сачівко (Хадаркевич, 65), Бєгунов (Шевченко, 65), Сзоке (Корзун, 65), Стасевич (Подстрєлов, 46), Іванович (Океухі, 46), Кендиш (Забєлін, 74), Діасамідзе (Агмеді, 46), Дебелко (Дарбо, 74). Тренер — Роман Григорчук.

Київське «Динамо» провело другий і, найімовірніше, останній, спаринг на зимових зборах в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Протистояв динамівцям цього разу новоспечений чемпіон Білорусі. Як відомо, керує цією командою український фахівець Роман Григорчук, якого свого часу ЗМІ сватали на пост тренера киян. А першу половину чемпіонського шляху солігорці здолали під орудою іншого українця — Юрія Вернидуба.

Нагадаємо, в попередньому контрольному матчі «Динамо» програло чемпіону Польщі варшавській «Легії» (0:2).

Планувалася ще й зустріч з «Аджманом», але її скасували через спалах коронавірусу в еміратському клубі.

Перший тайм поєдинку «Динамо» — «Шахтар» завершився без забитих м’ячів. Білоруська команда робила все, щоб залишити свої ворота недоторканими. І це їй вдалося. Хоча кияни не реалізували кілька слушних моментів.

У другому таймі у складі динамівців дебютував бразильський півоборонець Клейтон. І все для нього склалося напрочуд вдало. Ще б пак — він одразу забив гол.

Циганков подав кутовий, Кендзьора скинув м’яч. Воротар Чернік, який замінив у перерві Гутора, спробував перервати передачу, але тільки погладив м’яч кінчиками пальців. А Клейтон без опору пробив головою по порожніх воротах.

До речі, і другу результативну атаку киян почав саме Клейтон. Він зробив передачу на Буяльського, потім м’яч відлетів від оборонця суперника Антича у центр карного майданчика. Там прудкішим виявився Кендзьора, котрий пробив, і м’яч рикошетом від Циганкова залетів у ворота.

Під кінець зустрічі динамівці повністю заволоділи ініціативою і мали ще кілька моментів для збільшення рахунку. За 4 хвилини до завершення матчу у складі динамівців з’явився 18-річний нападник Ванат. Й одразу пробив по воротах «Шахтаря». Воротар з неабиякими зусиллями відвів загрозу...