Біатлон. Антгольц (Італія). Сьомий етап Кубка світу. Відбулися індивідуальні перегони у чоловіків.

На старт вийшли 5 українців. Найкраще серед них виступив Антон Дудченко, який посів 5-те місце. Він відстрілявся без промахів на чотирьох вогневих рубежах, але трохи програв ходом. І в підсумку на фініші відстав на якихось 0,3 секунди від бронзового призера француза Кантена Фійона Майє, який припустився двох промахів. Першим став Логінов (РФ). Норвежець Стурла Гольм Легрейд виборов «срібло».

В естафетах чоловіча і жіноча збірні України посіли восьмі місця.

Баскетбол. Регулярний чемпіонат країни. Суперліга, чоловіки.

«Запоріжжя» — «Будівельник» (Київ). 96:78 (25:13, 23:25, 22:27, 26:13).

«Миколаїв» — «Черкаські Мавпи». 76:83 (13:24, 19:21, 24:12, 20:26).

«Запоріжжя» — «Харківські Соколи». 81:75 (22:20, 26:14, 19:19, 14:22).

«Київ-Баскет» — 14 перемог, «Дніпро», «Прометей» (Кам’янське), «Хімік» (Южне) — по 11, «Тернопіль» — 10, «Будівельник» — 6, «Одеса», «Черкаські Мавпи» — по 5, «Харківські Соколи» — 4, «Миколаїв» — 3.