«Шахтар» (Донецьк) — «Лудогорець» (Болгарія, Разград). 2:2. Голи: Соломон, 5, Коноплянка, 55 — Ікоко, 58, Каулі, 60.

«Шахтар»: 1-й тайм — Пятов (Гриценко, 31), Додо, Вітао, Хочолава, Матвієнко, Степаненко, Тете, Коваленко (Судаков, 31), Патрік, Соломон, Дентіньо; 2-й тайм — Гриценко (Трубін, 63), Болбат, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Антоніо, Марлос, Коноплянка (Мудрик, 70), Фернандо, Мораес, Майкон.

«Шахтар» провів другий спаринг на зборі в Туреччині — проти 9-разового чемпіона Болгарії. «Гірники» вели перед — 2:0, але протягом трьох хвилин двічі пропустили. У підсумку зустріч завершилася нічиєю.

Нагадаємо, що і в першому спарингу на зборі в Туреччині «Шахтар» зіграв внічию (1:1) проти польського клубу «Лех» (Познань). Але того разу донеччанам вдалося врятуватися на останній хвилині завдяки реалізованому пенальті.

«Динамо» (Київ) — збірна Йорданії. 0:0. Вилучено Аль-Араба (Йорданія, 90+1, за суперечки з рефері).

«Динамо»: 1-й тайм — Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Родрігес, де Пена, Супряга; 2-й тайм — Бойко, Кендзьора (Сідклей, 64), Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (Ванат, 64), Шапаренко, Буяльський (Лєднєв, 75), Караваєв, Дуелунд, Бєсєдін.

Цим поєдинком «Динамо» завершило збір в ОАЕ і вчора повернулося до України.

«Маріуполь» — «Кизил-Жар СК» (Казахстан, Петропавловськ). 4:0. Голи: Мишньов, 23, 41, Стасюк, 39, Кулаков, 89.

«Маріуполь»: 1-й тайм — Гальчук, Меліченко, Биков, Чоботенко, Стасюк, Доброхотов, Танковський, Бондаренко, Мишньов, Топалов, Кулаков; 2-й тайм — Кудрик, Кирюханцев, Муравський, Сагуткін, Драмбаєв, Петерман, Кулієв, Мишньов, Горбунов, Очеретько, Сікан (Кулаков, 75).

«Дніпро-1» — «Спартак» (Сербія, Суботиця). 1:1. Голи: Довбик, 61 — Среткович, 25.

«Колос» (Ковалівка) — «Сілекс» (Північна Македонія, Кратово). 2:1. Голи: Лисенко, 64, Мілько, 80 — суперник, 48.

«Колос» — «Вождовац» (Сербія, Белград). 2:0. Голи: Сорокін, 54, 89 (п).

«Олімпік» (Донецьк) — ТСЦ (Сербія, Бачка-Топола). 3:2. Голи: Тейшейра, 36, Чогадзе, 38, Беніто, 79 — Доронжич, 3, Тумбашевич, 77.

«Олімпік» — «Спартак» (Сербія, Суботіца). 3:0. Голи: Каргбо, 45, Нкенг, 46, 48.

«Ворскла» (Полтава) — «Балкани» (Косово, Сува-Рєка). 1:2. Голи: Щербак, 14 — Даку, 29, Ходжа, 62.

«Олександрія» — «Македонія Герче Пєтров» (Північна Македонія, Скоп’є). 4:1. Голи: Третьяков, 3, Новіков 24, Гречишкін, 90, Сітало, 90+1 — суперник, 48.