«Золотий» почин на турнірі зробила у стрибках у довжину Марина Бех-Романчук (на знімку) із Хмельницького. Щасливою для українки стала остання (шоста) спроба — 6,92 (кращий результат сезону у світі).

Марина випередила чинну чемпіонку світу німкеню Малайку Мігамбо (6,88), котрій дісталося «срібло». Бронзову медаль здобула шведка Хадді Санья (6,75).

А завершального дня чемпіонату наші спортсмени виграли ще одне «золото» і «срібло» — у стрибках у висоту. До фіналу потрапили наші знамениті атлетки: Ярослава Магучіх (Дніпро), Ірина Геращенко (Київ) та Юлія Левченко (Бахмут).
Магучіх (на знімку праворуч) виграла чемпіонат Європи, взявши планку на висоті 2,00! Ярослава навіть штурмувала рекордні 2,07, але не судилося.

В Ірини Геращенко (на знімку ліворуч) — «срібло» (1,98), Юлія Левченко — на четвертій позиції (1,94 ), несподівано пропустивши вперед Еллу Юннілу з Фінляндії — 1,96.

Фото Getty Images/Global Images Ukraine.