6 березня. «Маріуполь» — «Ворскла». 0:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 1 488 глядачів. Рефері — Денис Шурман (Київська область). Гол: Кулач, 35 (п). Вилучено Бикова («Маріуполь», 35, пряма червона картка), Танковського («Маріуполь», 78, друге попередження).

«Олімпік» — «Шахтар». 0:1. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 1 000 глядачів. Рефері — Юрій Іванов (Макіївка). Гол: Додо, 24. Вилучено Бабенка («Олімпік», 83, друге попередження).

7 березня. «Динамо» — «Минай». 3:0. Київ. НСК «Олімпійський». 3 238 глядачів. Рефері — Катерина Монзуль (Харків). Голи: Сидорчук, 52, де Пена, 56, Родрігес, 90 (п). Вилучено Малепе («Минай», 54, пряма червона картка).

«Зоря» — «Львів». 4:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 836 глядачів. Рефері — Ігор Пасхал (Херсон). Голи: Гладкий, 9, 16, Аллах’яр, 13, 39.

«Інгулець» — «Колос». 0:0. Кропивницький. «Зірка». 148 глядачів. Рефері — Олександр Дердо (Чорноморськ). На 87-й хвилині Оріховський («Колос») не реалізував пенальті (воротар).

8 березня. «Рух» — «Десна». 0:4. Львів. «Скіф». 980 глядачів. Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Чепурненко, 22, Картушов, 43, Будківський, 63 (п), Гуцуляк, 65.

«Дніпро-1» — «Олександрія». 0:0. Дніпро. «Дніпро-Арена». 2 130 глядачів. Рефері — Андрій Коваленко (Полтава).

За кілька днів «Шахтар» усі свої проблеми не розв’язав, гру докорінно не змінив. Однак «гірники» після двох поспіль поразок (у чемпіонаті і Кубку) здобули дуже важливу перемогу. Результат для підопічних Луїша Каштру був на першому місці.

Слід сказати, що й «Олімпік» досить гідно зіграв проти чемпіона. Він навіть забив гол землякам, але рефері і VAR скасували взяття воріт. Дуже суперечливий момент...

***

Поєдинок проти закарпатців був останньою репетицією динамівців перед матчем 1/8 фіналу Ліги Європи проти іспанського «Вільярреала». Він, як відомо, гратиметься у Києві 11 березня.

Те, що динамівці мали велику перевагу у володінні м’ячем і за кількістю моментів, — факт, однак рахунок у першій половині залишався невідкритим. Лише після перерви господарі поля довели свою перевагу в класі. Та ще й «Минай» 36 хвилин основного часу провів у меншості.

Мірча Луческу, наставник «Динамо»:

— Через організовану гру суперника ми довго не могли подолати його оборону. «Минай» надійно діяв в обороні, футболісти добре страхували один одного, захищалися великою кількістю гравців.

Ми знали, як грати, проти кого граємо, але ми були занадто повільними в першому таймі. Через це суперник «читав» наші комбінації, тому ми створили так мало моментів до перерви. Якби забили, усе пішло б інакше.

Варто нам було відкрити рахунок, як суперник розкрився, нам стало легше й почали виникати моменти. У перерві довелося трошки посварити команду, і в другому таймі наша гра змінилася, пішла за динамівським сценарієм.