«Ювентус» (Італія, Турин) — «Порту» (Португалія). 3:2. Турин. «Ювентус Стедіум». Голи: К’єза, 49, 63, Рабьо, 117 — Олівейра, 19 (п), 115. Вилучено Таремі («Порту», 54, друге попередження). Перший поєдинок — 1:2.

Дивовижне протистояння. Здавалося, що після мінімальної поразки в Португалії «Ювентус» мав кращі шанси виграти двобій. Але пропустив першим. Потім надію подарував К’єза, котрий відзначився дублем.

А між забитими ним голами «Порту» залишився ще й у меншості. Але не знітився, а в додатковому таймі зрівняв рахунок (2:2).

Гол Рабьо приніс перемогу «Ювентусу» в матчі, але не в двобої. Загальний рахунок — 4:4. Однак португальці забили більше в гостях — два м’ячі. Тому вони йдуть далі.

«Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Севілья» (Іспанія). 2:2. Дортмунд. «Зігналь Ідуна Парк». Голи: Голанн, 35, 48 — Ен-Несірі, 69 (п), 90+6. Перша зустріч — 3:2.

Завершення поєдинку було нервовим, але «Боруссії» вдалося втримати потрібний рахунок.

Після двох м’ячів Голанна здавалося, що результат протистояння зрозумілий. Однак «Севільї» вдалося зрівняти рахунок і на останніх хвилинах влаштувати фінальний штурм. Гідна гра іспанського клубу, але на дистанції залишається «Боруссія».