«Черкаські Мавпи» — «Будівельник» (Київ). 70:93 (20:23, 14:25, 16:23, 20:22).

«Черкаські Мавпи»: Конєв — 11 + 3 передачі, Попов — 10, Джонс — 6, Скапінцев — 5, Сергеєв — 3 — старт; Янг — 15, Райт — 13 + 7 підбирань + 7 передач, Ткаченко — 7, Руслов — 0, Бондаренко — 0, Дзюба — 0.

«Будівельник»: Буртт — 33 + 8 передач, Девенпорт — 21 + 10 підбирань — 4 втрати, Яковічс — 14, Кобець — 8, Джонсон — 7 + 12 підбирань — старт, Дево — 5, Джефферсон — 4, Кожем’якін — 1, Хижняк — 0, Горбенко — 0, Доне — 0, Козлов — 0.

Кияни заволоділи невеликою перевагою в стартовій чверті. Але в другій десятихвилинці перевага команди латиського фахівця Ігорса Міглінієкса, який нещодавно став до роботи в столичному клубі, істотно зміцнилася.

«Будівельник» за рахунок Девенпорта отримав солідну перевагу на підбираннях, а Буртт, віддавши 7 асистів, став не тільки найкращим за передачами, а й найрезультативнішим гравцем першої половини. Оборонець набрав 14 очок ще до великої перерви.

Кияни не дали супернику жодного шансу на інтригу в кінці гри. Вони збільшили перевагу до 20 очок і не відпускали черкащан до фінальної сирени. «Будівельник» реалізував 10 із 19 триочкових, тотально виграв підбирання і впевнено довів матч до перемоги.

Окремо варто відзначити Стівена Буртта (на знімку з м’ячем), який набрав 33 очки і зробив 8 передач, а його рейтинг ефективності становив 32 бали. Кияни вп’яте здобули Кубок України в історії клубу.

***

Регулярний чемпіонат країни. Суперліга, чоловіки. «Миколаїв» — «Одеса». 88:90 (29:30, 20:18, 16:25, 23:17).