Її показник (враховуючи відзнаки у вправах) — 10 золотих (4 великі), 3 срібні і 4 бронзові нагороди!

Чотири рази на честь перемог українців у Москві піднімали синьо-жовтий прапор і лунав Державний гімн України.

Наші останні здобутки. Аліна Марущак (на знімку) стала чемпіонкою у ваговій категорії до 81 кілограма. У ривку атлетка з Хмельниччини підняла штангу вагою 109 кг. Це принесло їй малу золоту медаль. У поштовху 127 кг — «бронза». А в сумі Марущак отримала велику золоту нагороду.

У ваговій категорії понад 87 кг срібну медаль здобула українка Анастасія Лисенко. Вона стала другою в ривку (116 кг), поштовху (136 кг) і за сумою двоборства (252 кг). Переможницею турніру стала британка Емілі Кемпбелл (сума 276 кг).

Українець Дмитро Чумак (на знімку) виборов дві золоті нагороди у ваговій категорії до 109 кг. Знаменитий атлет став кращим у поштовху і в сумі двоборства, показавши результат 226 кг і 407 кг відповідно. Тепер 30-річний уродженець Скадовська — триразовий чемпіон Європи!

Варто зазначити, що вагова категорія Чумака — олімпійська, тому результат на цих змаганнях врахують у кваліфікації на Ігри в Токіо.