10 квітня. «Маріуполь» — «Шахтар». 0:3. Київ. НСК «Олімпійський». Рефері — Анатолій Абдула (Харків). Голи: Мораес, 34, 78 (п), Соломон, 37.

«Динамо» — «Дніпро-1». 2:0. Дніпро. «Дніпро-Арена». Рефері — Ігор Пасхал (Херсон), арбітр VAR — Андрій Коваленко (Полтава). Голи: Миколенко, 58, Сидорчук, 68. Вилучено Довбика («Дніпро-1», 61, друге попередження).

«Десна» — «Олександрія». 4:1. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Рефері — Денис Шурман (Київська область), арбітр VAR — Сергій Бойко (Київська область). Голи: Імереков, 33, Тотовицький, 54, 90+2, Гуцуляк, 78 — Ковалець, 29.

11 квітня. «Зоря» — «Інгулець». 2:0. Кропивницький. «Зірка». Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків), арбітр VAR — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Юрченко, 51, Рейс, 66.

«Ворскла» — «Львів». 2:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. Рефері — Микола Балакін (Київська область). Голи: Кане, 47, Кулач, 50 — Довгий, 73. На 15-й хвилині Альваро («Львів») не реалізував пенальті (воротар).

«Рух» — «Минай». 2:0. Львів. «Арена Львів». Рефері — Катерина Монзуль (Харків), арбітр VAR — Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Кухарчук, 66, Кондраков, 83 (п). Вилучено Бакайоко («Минай», 90+3, друге попередження).

«Олімпік» — «Колос» 1:2. Ковалівка. «Колос». Рефері — Олександр Дердо (Чорноморськ). Голи: Каргбо, 30 — Костишин, 68 (п), Мілько, 87. Вилучено Екра («Олімпік», 55, друге попередження).

«Шахтар» легко здолав «Маріуполь». Форвард «гірників» Жуніор Мораес (на знімку), якому 4 квітня виповнилося 34 роки, відзначився дублем, як і в попередній зустрічі проти «Ворскли». Тепер на його рахунку 102 м’ячі в чемпіонатах України.

Жуніор 45 разів відзначився за «Шахтар», 35 — за донецький «Металург», 22 — за «Динамо».

***

Матч у Дніпрі викликав підвищений інтерес. Адже для «Динамо» настав вирішальний період у боротьбі за чемпіонський титул. А «Дніпро-1» у новому році ще не програвав.

Суперники виявляли пильність, тому до перерви особливо гострих моментів не виникло. Тим паче що умовні гості побудували багатоешелоновану оборону, яку до перерви динамівці так і не подолали.

Другий тайм розпочався активнішими діями киян, які відносно швидко відкрили рахунок. Індивідуальну майстерність продемонстрував Миколенко, котрий вдало підключився до атаки і влучним ударом під дальню стійку вразив ціль. А незабаром стався, либонь, ключовий епізод матчу. Нападник дніпрян Довбик отримав червону картку. Найприкріше те, що він травмував Забарного.

Лідер чемпіонату не забарився з реалізацією чисельної переваги. Небезпечно пробив Родрігес, воротар відбив м’яч подалі від воріт, але прямо на Сидорчука. Капітан «Динамо» пробив потужно і влучно.

Тепер чекатимемо на українське класичне «Шахтар» — «Динамо», котре відбудеться на столичному НСК «Олімпійський» у суботу, 17 квітня. Початок зустрічі о 19:30.

***

У Чернігові зустрічалися команди, котрі претендують на високі місця. Протягом усього ігрового часу тривала боротьба і в тактичному плані, і в емоційному.
Першими заходилися створювати гольові епізоди гості, котрі й відкрили рахунок. Але чернігівцям знадобилося лише чотири хвилини, щоб зрівняти результат. Імереков створив справжній шедевр — забив п’ятою.

Після перерви гра стала ще цікавішою. Обидві команди намагалися швидше проходити середину поля за рахунок невеликої кількості передач. Краще із цим впоралися футболісти «Десни», які зуміли відзначитися ще тричі. І завершальний м’яч Тотовицький (відзначився дублем) також забив п’ятою.