Переможну естафету у стрибунів у воду і представниць артистичного плавання прийняв титулований український плавець Михайло Романчук (на знімку), здобувши золоту медаль на престижній дистанції!

На 1500-метрівці вільним стилем він показав найкращий час — і у кваліфікації (14.52,07), і у фінальній частині змагань (14.39,89).

«Срібло» і «бронзу» отримали італійці — відповідно Грегоріо Пальтріньєрі (14.42,91) і Домініко Ацеренза (14.54,36).

«Я дуже задоволений цим результатом, особливо тому, що два роки не плавав на 1500 метрів. Ми виконали велику роботу, але ще багато треба зробити, щоб бути кращими в цій сфері», — розповів чемпіон.

Як відомо, Романчук тричі ставав чемпіоном Європи. У Глазго 2018 року він випередив суперників у запливах на 400 і 800 метрів. Тоді на 1500 метрів він став другим. 2017 року він уперше став найкращим на континенті на 1500 метрів, але на короткій воді.