«Вільярреал» (Іспанія) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 1:1 (пенальті — 11:10). Голи: Жерар Морено, 29, Кавані, 55. Післяматчеві пенальті забили: Жерар Морено, Раба, Алькасер, Альберто Морено, Парего, Гомес, Альбіоль, Коклен, Гаспар, Пау Торрес, Руллі — Мата, Теллес, Фернандеш, Решфорд, Кавані, Фред, Джеймс, Шоу, Туанзебе, Лінделеф; не забив: де Геа.

«Вільярреал»: Руллі, Фойт (Гаспар, 88), Альбіоль, Пау Торрес, Педраса (Альберто Морено, 88), Парего, Капу (Раба, 120+3), Трігерос (Гомес, 77), Жерар Морено, Бакка (Коклен, 60), Піно (Алькасер, 77). Тренер — Унаї Емері.

«Манчестер Юнайтед»: де Геа, Уан-Біссака (Мата, 120+3), Лінделеф, Бейї (Туанзебе, 116), Шоу, Погба (Джеймс, 116), Мактоміней (Теллес, 120+4), Грінвуд (Фред, 100), Фернандеш, Решфорд, Кавані. Тренер — Уле Гуннар Сульшер.

Рефері — Клеман Тюрпен (Франція).

Гданськ (Польща). «Енерга Гданськ». 9 412 глядачів. 11 градусів.

«Манчестер Юнайтед» більше володів м’ячем і мав перевагу. Однак до перерви «Вільярреал» дуже злагоджено працював в обороні і непогано вибігав у контратаки.

У підсумку успіх іспанській команді приніс «стандарт». Після подачі Парего зі штрафного Жерар Морено краще за всіх зорієнтувався перед воротами де Геа і відправив м’яч у сітку.

Після перерви доволі швидко «червоні дияволи» зрівняли рахунок. Вони також відзначилися після розіграшу стандартного положення — кутового. Після кількох рикошетів блискавично на добивання зіграв Кавані.

До завершення основного часу нікому не вдалося забити. Хоча були моменти в обох команд.

«Сухими» виявилися й два додаткові тайми. Тому все вирішували пенальті. Команди забили по десять 11-метрових! Настала черга пробити воротарям. Руллі впорався із завданням, та ще й парирував удар колеги де Геа.

Цікава деталь: для наставника «Вільярреала» Унаї Емері (на знімку) це четвертий виграш Ліги Європи з різними командами.