На знімку: триразовий чемпіон світу Владислав Руднєв виборов європейське «золото» в Лімасолі.

Збірна України виборола 14 медалей (6 золотих, 3 срібні та 5 бронзових). Також українці здобули два Кубки — золотий у бойовому розділі, срібний — у змаганнях жінок.

Чемпіонами в змаганнях з бойового самбо стали: Владислав Руднєв (до 79 кг, Донецька область), Петро Давиденко (до 88 кг, Вінницька) Анатолій Волошинов (до 98 кг, Одеська).

У турнірі зі спортивного самбо «золото» вибороли: Марія Буйок (до 50 кг, Чернігівська область), Христина Бондар (до 54 кг, Одеська область) і Ярослав Давидчук (до 98 кг, Хмельницька область).

Срібні відзнаки здобули: спортивне самбо — Галина Ковальська (до 80 кг, Івано-Франківська), і представники бойового розділу — Олександр Воропаєв (до 64 кг, Одеська), Размік Тоноян (понад 98 кг, Київ).

Бронзові нагороди виграли лише представники спортивного розділу: Юлія Гребеножко (до 65 кг, Чернігівська), Катерина Москальова (до 72 кг, Київ), Анастасія Комович (понад 80 кг, Черкаська), Дмитро Євдошенко (до 64 кг, Харківська), Роман Труш (до 71 кг, Харківська).