Австрія. «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Шальке-04» (Німеччина, Гельзенкірген). 0:0.

«Шахтар» (1-й тайм): Трубін, Додо, Вітао, Марлон, Корнієнко, Майкон, Маркос, Педріньйо, Патрік, Соломон, Траоре; (2-й тайм): Пятов, Додо (Конопля, 74), Марлон (Мампассі, 74), Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Тете, Педріньйо (Бондаренко, 74), Судаков, Мудрик, Траоре (Дентіньйо, 74).

«Шахтар» більше володів ініціативою і був ближчий до перемоги. Однак усе завершилося «сухою» нічиєю.

Швейцарія. «Динамо» (Україна, Київ) — «Серветт» (Швейцарія, Женева). 1:1. Голи: Шкурін, 85 — Імері, 13.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Сирота (Шабанов, 75), Бражко (Тимчик, 46), Сідклей (Дубінчак, 46), Андрієвський (Коробченко, 78), Шепелєв (Гармаш, 46), Буяльський (Шкурін, 75), Антюх (Лєднєв, 66), Родрігес (де Пена, 46, Вівчаренко, 90+2), Супряга (Кулач, 66).

«Динамо» пропустило в дебюті зустрічі, а відігралося наприкінці матчу. Ударом головою влучив у ворота після подачі Тимчика новачок киян 21-річний білоруський форвард Ілля Шкурін. Його взяли в оренду на один сезон з правом викупу.